Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

Студентська Координаційно-консультативна рада продовжує свою роботу

29 травня в обласній Раді відбулась друге засідання студентської Координаційно-консультативної ради студентського самоврядування при Вінницькій обласній Раді, в якому взяв участь голова обласної Ради Сергій Татусяк. В ході робочої зустрічі було обговорено положення та склад ради, презентовано кращі вітчизняні та зарубіжні практики стратегічного планування розвитку територіальних громад, а також розглянуто питання екологічного аспекту формування стратегій територіальних громад.
Учасників зібрання привітав Сергій Татусяк і подякував за активну позицію у внесенні пропозицій щодо розробки робочих документів, а також попросив усіх студентів долучатися до розробки стратегії розвитку територіальних громад.
- У напрацюваннях стратегії буде задіяний весь депутатський корпус, міські, селищні, сільські голови, громадські організації, робочі групи, сформовані з освітян, студентів, тому створюйте робочі групи у своїх навчальних закладах і долучайтеся до співпраці - закликав молодь голова обласної Ради.
Кращі вітчизняні та зарубіжні практики у створенні стратегічного планування територіальних громад презентувала присутнім заступник начальника відділу патронатної служби виконавчого апарату обласної Ради Ольга Безпалько.
Про екологічний аспект формування стратегій територіальних громад розповів голова Вінницького обласного осередку «ЕкоЛіга» Олександр Мудрак і запропонував студентству долучитися до акції «сім гарячих точок», яка передбачає ліквідацію найнебезпечніших екологічних ділянок та збереження природного ландшафту Вінниччини.
У підсумку зібрання, після жвавих дискусій та обговорень, було вирішено, що головним керівним ядром Координаційно-консультативної ради буде президія, до складу якої входитимуть голова і три заступники. Також до складу президії ввійдуть голови профільних комісій: інформаційної, грантової, планової. Кандидатури на посаду голови будуть вибиратись на наступному засіданні, яке відбудеться 7 червня. Для цього кожний бажаючий повинен попередньо заповнити анкету, розміщену на сайті обласної Ради, та презентувати свою кандидатуру безпосередньо на засіданні. Вибори голови Координаційно-консультативної ради студентського самоврядування при Вінницькій обласній Раді будуть проходити за підсумками анкетування та презентації відкритим голосуванням .

Повернутись Створено: 30 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація