Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

 

Студентська Координаційно-консультативна рада працює без канікул

14 червня голова Координаційно-консультативної ради органів студентського самоврядування при голові обласної Ради Тетяна Ігнатенко провела своє перше на цій посаді робоче засідання, у якому взяв участь голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Першим пунктом порядку денного засідання Координаційної ради було обрання голів постійних комісій: інформаційної, грантової та планової, які будуть займатися зв’язками із засобами масової інформації, аналізом грантових програм, плануванням та координацією діяльності всіх робочих груп, сформованих Координаційною радою. Відповідно до цих напрямів, члени президії оголосили перспективний план діяльності ради, який був одноголосно схвалений та затверджений присутніми. За цим планом Координаційна рада працюватиме наступних шість місяців, - до наступних виборів.
Найбільш жваву дискусію викликало питання «Про обговорення пропозицій щодо напрацювань стратегії розвитку територіальних громад». Для його реалізації студенти запропонували закріпити відповідальних осіб за робочими групами, які будуть координувати роботу у районах нашої області.
- Ми з вами мусимо бути активними, ініціативними, ми маємо сприяти, щоб розвивалась кожна територіальна громада - вкотре закликав молодь до співпраці голова обласної Ради Сергій Татусяк, підкресливши важливість стратегії розвитку для Вінниччини.
Наступне засідання Координаційно-консультативної ради органів студентського самоврядування при голові обласної Ради відбудеться у день проведення урочистостей з нагоди святкування Дня Конституції.

 

Повернутись Створено: 15 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація