Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Студентське самоврядування Роздрукувати

 

Студентська Координаційно-консультативна рада працює без канікул

14 червня голова Координаційно-консультативної ради органів студентського самоврядування при голові обласної Ради Тетяна Ігнатенко провела своє перше на цій посаді робоче засідання, у якому взяв участь голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Першим пунктом порядку денного засідання Координаційної ради було обрання голів постійних комісій: інформаційної, грантової та планової, які будуть займатися зв’язками із засобами масової інформації, аналізом грантових програм, плануванням та координацією діяльності всіх робочих груп, сформованих Координаційною радою. Відповідно до цих напрямів, члени президії оголосили перспективний план діяльності ради, який був одноголосно схвалений та затверджений присутніми. За цим планом Координаційна рада працюватиме наступних шість місяців, - до наступних виборів.
Найбільш жваву дискусію викликало питання «Про обговорення пропозицій щодо напрацювань стратегії розвитку територіальних громад». Для його реалізації студенти запропонували закріпити відповідальних осіб за робочими групами, які будуть координувати роботу у районах нашої області.
- Ми з вами мусимо бути активними, ініціативними, ми маємо сприяти, щоб розвивалась кожна територіальна громада - вкотре закликав молодь до співпраці голова обласної Ради Сергій Татусяк, підкресливши важливість стратегії розвитку для Вінниччини.
Наступне засідання Координаційно-консультативної ради органів студентського самоврядування при голові обласної Ради відбудеться у день проведення урочистостей з нагоди святкування Дня Конституції.

 

Повернутись Створено: 15 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація