Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Студентське самоврядування Роздрукувати

Координаційно-консультативна рада підбила підсумки своєї діяльності

22 березня в обласній Раді відбулось засідання Координаційно-консультативної ради органів студентського самоврядування при голові обласної Ради. Зустріч зі студентським активом області провів заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.

Одним із найважливіших пунктів плану проведення засідання був звіт голови Координаційно-консультативної ради Тетяни Ігнатенко.
Підсумовуючи діяльність за поточний період, серед основних пріоритетів було визначено організацію конструктивної взаємодії між органами місцевої влади і студентськими організаціями щодо участі у підготовці стратегій розвитку територіальних громад Вінницької області на період до 2020 року; пошук новаторських методів, нових ідей і пропозицій щодо розвитку місцевого самоврядування; участь у благодійних акціях по збору коштів на лікування вінничан від важких хвороб.
Завершуючи свій виступ, Тетяна Ігнатенко від імені всього студентського активу подякувала керівництву обласної Ради за чудову та унікальну можливість представництва студентського самоврядування в обласній Раді та залучення молоді до прийняття рішень на регіональному рівні.
В ході зустрічі також були обговорені питання: 1) про порядок виборів голови Координаційно-консультативної ради студентського самоврядування при голові Вінницької обласної Ради; 2) про внесення змін до Положення про Координаційно-консультативну раду органів студентського самоврядування при голові обласної Ради; 3) про активізацію грантової діяльності у Вінницькій області
Підсумовуючи засідання, заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик підкреслив важливість створення Координаційної ради і закликав студентів до активної життєвої позиції та більш плідної співпраці у майбутньому.
Наступне засідання Координаційно-консультативної ради органів студентського самоврядування при голові обласної Ради планується провести на початку квітня цього року.

Повернутись Створено: 22 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація