Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентський парламент Вінниччини написав листа депутатам Європарламенту Роздрукувати

25 червня в сесійній залі Вінницької обласної Ради відбулась остання сесія Студентського парламенту Вінниччини 2 скликання. Окрім депутатів Студпарламенту на засіданні були присутні голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови Юрій Медведєв, депутати обласної Ради, представники профільних управлінь та департаментів облдержадміністрації, голови молодіжних громадських організацій та члени Студентського магістрату Вінницької області.

У ході засідання студенти заслухали звіт голови Студпарламенту Дмитра Слободянюка та його заступників з профільних напрямів. Крім того, депутатами було прийняте рішення направити лист-звернення до депутатів Європарламенту «про прагнення вінницької молоді творити спільну європейську історію».

У листі молодь поінформувала євродепутатів про створення ними прапора з символічною назвою «Захистили Європу – створімо спільне майбутнє!», який було презентовано у Вінниці до Дня Європи.

«Запропонований нами прапор є незвичним поєднанням європейської та української історичної символіки, зокрема, постать козака-оборонця нагадує всім нам про роль, яку відіграли наші пращури протягом кількох століть, захищаючи від кочових орд Дикого поля кордони європейської християнської цивілізації. Тому ми, нащадки славних козаків-лицарів, поставивши підписи під цим зверненням, засвідчуємо своє прагнення надалі творити спільну європейську історію та сподіваємося, що наша юнацька енергія спонукатиме українських та європейських політиків до спільних дій», – йдеться у зверненні.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк підтримав ідею Студпарламенту, зауваживши, що європейська інтеграція України має відбуватися в будь-яких прийнятних формах.

– Мені імпонує азарт, креативність нашого Студентського парламенту. Я готовий підтримувати усі їхні починання, особливо, в напрямі громадської роботи, яку студенти успішно проводять спільно з обласною Радою та обласною державною адміністрацією, – сказав С.Татусяк.

По завершенні сесії Студентський парламент Вінниччини 2 скликання пішов на канікули з тим, щоб вже у вересні провести нові вибори депутатів.

 

Повернутись Створено: 26 червня 2013 року, 11:40 Переглядів: 912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація