Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Студентський Парламент Вінниччини звітував про свою роботу Роздрукувати

4 червня у сесійній залі Вінницької  обласної Ради відбулася  відкрита сесія студентського Парламенту Вінниччини.

В роботі сесії взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник керівника виконавчого  апарату обласної Ігор Хміль, керівники депутатських фракцій та голови постійних комісій обласної Ради.

Відкрила сесію в.о. голови студентського Парламенту Вінниччини, студентський Президент України Олександра Телегузова. 

 Вітаючи учасників засідання, голова обласної Ради Анатолій Олійник відзначив, що від сучасної молоді залежить майбутнє нашої держави.

- Ваш проект мені імпонує, як  один із найуспішніших обласних молодіжних проектів, адже ви  виховуєте зі студентських самоврядців громадських діячів, благодійників та нове покоління управлінців не лише Вінниччини, а й держави. У нас з вами багато спільних функцій. Ми, депутати, представляємо інтереси жителів Вінницької області. Ви – інтереси багатотисячної «армії» студентів наших закладів, більшість з яких також вінничани, - наголосив голова обласної Ради, вітаючи депутатів студентського Парламенту.

Анатолій Олійник також ознайомив студентів з основними напрямами роботи обласної Ради 7 скликання. Зокрема, щодо створення Агенції регіонального розвитку, завданням якої стане залучення інвесторів, реалізація проектів і створення інфраструктури через надання консалтингових послуг; фінансування обласних програм; напрями співпраці виконавчої і представницької влади та інше.

 В кінці свого виступу голова обласної Ради висловив своє бачення щодо планів співпраці обласної Ради зі студентським Парламентом Вінниччини. Зокрема, невдовзі всім депутатам Парламенту будуть надсилатись  електронною поштою тижневі плани роботи Вінницької обласної Ради, проекти рішень сесій, порядки денні та графіки засідань постійних комісій з метою отримання від студентів пропозицій, а найактивніші з них будуть брати участь в роботі сесій і постійних комісій.

Анатолій Олійник також пообіцяв своє сприяння у розробці сайту студентського Парламенту Вінниччини та допомогу в організації і проведенні Всеукраїнського форуму студентської молоді у Вінниці.

Очільник обласної Ради вніс пропозицію запланувати проведення до початку нового навчального року сесії студентського Парламенту Вінниччини, де обговорити та прийняти звернення до керівників вищих навчальних закладів області щодо обов’язкового дотримання вимог Закону України «Про вищу освіту» в частині передбачення коштів в розмірі не менш як 0,5% власних надходжень, отриманих вищим навчальним закладом від основної діяльності, на фінансування студентського самоврядування.

Депутатів парламенту привітали також перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутати обласної Ради Андрій Вигонюк та Євген Власюк.

Олександра Телегузова  презентувала  результати  роботи студентського Парламенту Вінниччини за квітень -травень 2016 року.

Також студентські парламентарії обговорили перспективні шляхи  розвитку молодіжних організацій Вінниччини та сформували  план роботи студентського Парламенту Вінниччини на літній період.

Довідка. Студентський Парламент Вінниччини  є координаційним та консультативно-дорадчим органом при голові Вінницької обласної ради.

Мета роботи Парламенту – створення сприятливого середовища для задоволення соціальних, інтелектуальних, творчих, духовних, економічних та інших інтересів студентської молоді Вінницької області.

 Завданнями Парламенту є:

  • підготовка та внесення на підставі аналізу проблем і потреб молоді, суспільної та соціально-економічної ситуації в області пропозицій та рекомендацій своїх керівних органів голові обласної Ради щодо вироблення та реалізації державної молодіжної політики в області у сферах освіти, праці, культури, охорони здоров’я, сім’ї, дітей материнства й батьківства, соціального становлення та розвитку молоді;
  • розвиток студентського руху та студентського самоврядування на Вінниччині;
  • налагодження ефективної взаємодії між студентством області, органами місцевого самоврядування, іншими органами, закладами, установами, організаціями, що працюють із студентами;
  • захист прав та інтересів студентської молоді області;
  • активізація громадської активності студентів Вінниччини;
  • розвиток наукового, інтелектуального та творчого потенціалу студентської молоді області;
  • підвищення рівня правової освіти та правової культури студентів; формування національних і загальнолюдських цінностей у студентської молоді області;
  • пропагування здорового способу життя та змістовних форм дозвілля у студентському середовищі;
  • залучення студентів до участі у програмах міжнародних фондів, в обласних, всеукраїнських, міжнародних заходах та обмінах молодіжного спрямування.

Повернутись Створено: 4 червня 2016 року, 14:23 Переглядів: 955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація