Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Студентство Вінниччини: «Ми – за євроінтеграцію!» Роздрукувати

7 листопада Координаційно-консультативна рада органів студентського самоврядування при голові обласної Ради провела круглий-стіл на тему «Євроінтеграційний вектор сучасної України. Позиція молоді Вінниччини» у Вінницькому національному технічному університеті.

Напередодні Вільнюського саміту Східного партнерства, в рамках якого передбачається підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, голови студентських рад поділилися думками щодо перспектив розвитку України в межах Асоціації. Присутні, а це понад 60 представників з усіх вишів Вінниччини I-IV рівня акредитації, озвучили позицію студентів своїх навчальних закладів одне одному.

Також вони поспілкувалися із прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давідом Стуліком в телефонному режимі. Представник ЄС спонукав молодь до активної роботи на шляху до зближення з Європою.

– Україна знаходиться на фінішній прямій з підготовки до підписання Угоди про асоціацію. Але це тільки початок напруженої роботи, яка розпочнеться в країні після ратифікації документу. Україна потребуватиме багато активних та освічених молодих людей для успішного впровадження в життя його положень. Молодь зможе отримати доступ до європейських фінансових ресурсів для реалізації своїх креативних підприємницьких ідей, співпрацювати в рамках освітніх програм. Ви не можете стояти осторонь, адже Угоду повинна виконувати вся країна, – наголосив Д.Стулік.

До студентської дискусії також долучилися доцент кафедри Всесвітньої історії ВДПУ, заступник голови ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Олександр Неприцький, керівник Інформаційного офісу Представництва ЄС у Вінницькій області Олександр Мельник, голова Координаційно-консультативної ради при голові обласної Ради Ігор Бойко та представники молодіжних громадських організацій.

У підсумку зустрічі студенти одностайно вирішили підготувати звернення до голови обласної Ради Сергія Татусяка. Документ підтвердить підтримку вінницької молоді проєвропейського руху країни та виразить її сподівання на подальшу роботу з боку обласного керівництва щодо активізації євроінтеграційного поступу в області.

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 18:01 Переглядів: 1555

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація