Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентство Вінниччини: «Ми – за євроінтеграцію!» Роздрукувати

7 листопада Координаційно-консультативна рада органів студентського самоврядування при голові обласної Ради провела круглий-стіл на тему «Євроінтеграційний вектор сучасної України. Позиція молоді Вінниччини» у Вінницькому національному технічному університеті.

Напередодні Вільнюського саміту Східного партнерства, в рамках якого передбачається підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, голови студентських рад поділилися думками щодо перспектив розвитку України в межах Асоціації. Присутні, а це понад 60 представників з усіх вишів Вінниччини I-IV рівня акредитації, озвучили позицію студентів своїх навчальних закладів одне одному.

Також вони поспілкувалися із прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давідом Стуліком в телефонному режимі. Представник ЄС спонукав молодь до активної роботи на шляху до зближення з Європою.

– Україна знаходиться на фінішній прямій з підготовки до підписання Угоди про асоціацію. Але це тільки початок напруженої роботи, яка розпочнеться в країні після ратифікації документу. Україна потребуватиме багато активних та освічених молодих людей для успішного впровадження в життя його положень. Молодь зможе отримати доступ до європейських фінансових ресурсів для реалізації своїх креативних підприємницьких ідей, співпрацювати в рамках освітніх програм. Ви не можете стояти осторонь, адже Угоду повинна виконувати вся країна, – наголосив Д.Стулік.

До студентської дискусії також долучилися доцент кафедри Всесвітньої історії ВДПУ, заступник голови ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Олександр Неприцький, керівник Інформаційного офісу Представництва ЄС у Вінницькій області Олександр Мельник, голова Координаційно-консультативної ради при голові обласної Ради Ігор Бойко та представники молодіжних громадських організацій.

У підсумку зустрічі студенти одностайно вирішили підготувати звернення до голови обласної Ради Сергія Татусяка. Документ підтвердить підтримку вінницької молоді проєвропейського руху країни та виразить її сподівання на подальшу роботу з боку обласного керівництва щодо активізації євроінтеграційного поступу в області.

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 18:01 Переглядів: 1442

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація