Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Студентство Вінниччини: «Ми – за євроінтеграцію!» Роздрукувати

7 листопада Координаційно-консультативна рада органів студентського самоврядування при голові обласної Ради провела круглий-стіл на тему «Євроінтеграційний вектор сучасної України. Позиція молоді Вінниччини» у Вінницькому національному технічному університеті.

Напередодні Вільнюського саміту Східного партнерства, в рамках якого передбачається підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, голови студентських рад поділилися думками щодо перспектив розвитку України в межах Асоціації. Присутні, а це понад 60 представників з усіх вишів Вінниччини I-IV рівня акредитації, озвучили позицію студентів своїх навчальних закладів одне одному.

Також вони поспілкувалися із прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давідом Стуліком в телефонному режимі. Представник ЄС спонукав молодь до активної роботи на шляху до зближення з Європою.

– Україна знаходиться на фінішній прямій з підготовки до підписання Угоди про асоціацію. Але це тільки початок напруженої роботи, яка розпочнеться в країні після ратифікації документу. Україна потребуватиме багато активних та освічених молодих людей для успішного впровадження в життя його положень. Молодь зможе отримати доступ до європейських фінансових ресурсів для реалізації своїх креативних підприємницьких ідей, співпрацювати в рамках освітніх програм. Ви не можете стояти осторонь, адже Угоду повинна виконувати вся країна, – наголосив Д.Стулік.

До студентської дискусії також долучилися доцент кафедри Всесвітньої історії ВДПУ, заступник голови ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Олександр Неприцький, керівник Інформаційного офісу Представництва ЄС у Вінницькій області Олександр Мельник, голова Координаційно-консультативної ради при голові обласної Ради Ігор Бойко та представники молодіжних громадських організацій.

У підсумку зустрічі студенти одностайно вирішили підготувати звернення до голови обласної Ради Сергія Татусяка. Документ підтвердить підтримку вінницької молоді проєвропейського руху країни та виразить її сподівання на подальшу роботу з боку обласного керівництва щодо активізації євроінтеграційного поступу в області.

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 18:01 Переглядів: 1499

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація