Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Створення реабілітаційного центру у Барі - питання завтрашнього дня, якщо сьогодні почати роботу Роздрукувати

На  особистому прийомі у голови обласної Ради Анатолія Олійника, який він провів 23 червня у місті Бар, прийшли місцеві жителі з конкретними пропозиціями та ідеями.

Тренер-викладач  зимових видів спорту Центру «Інваспорт»,  Заслужений тренер України з біатлону Марцін Кучерявий запропонував створити у Барському районі реабілітаційно-спортивний центр. Вихованці Марціна Антоновича є  членами збірної України, спортсменка Ірина Буй стала чемпіонкою світу, сам він є депутатом районної ради. Тому свою ідею про створення центру приніс на зустріч з головою обласної Ради. 

- Таких обласних центрів реабілітації в Україні ще немає, - говорить Марцін Антонович. – Його можуть відвідувати не тільки інваліди, але й люди, які потребують таких занять, хоча не мають статусу інваліда. Там же можна проводити реабілітацію воїнів АТО.  У своїй пропозиції я вибрав найкраще, що є в Україні з цього напряму.  Можна зробити у Центрі базу параолімпійського спорту. Наприклад, тільки у Барському районі зареєстровано  5500 інвалідів, що мають статус. З Бару дуже багато батьків, які мають фінансові можливості,  возять дітей-інвалідів у Вінницю на реабілітацію.

Анатолій Олійник запропонував попрацювати по проектній пропозиції з визначення  кроків, етапів, джерел фінансування.

- Маємо бути реалістами,  – сказав Анатолій Дмитрович. – Проект дуже важливий і потрібний та має право на життя. Тому пропоную такий варіант – в середині липня ми будемо мати зустріч з нашими партнерами з Італійської та Лодзинської Агенцій регіонального розвитку. До цього часу потрібно напрацювати  проектну пропозицію, аби вже почати реалізовувати даний проект з нашими партнерами.  Це питання вже завтрашнього дня, якщо ми сьогодні почнемо роботу з напрацювання пропозицій.

Зустрівся голова обласної Ради з  керівником районної організації «Пласт»  Романом Мочарним та  волонтером Корпусу миру в Україні  та координатором проектів Дейном Стівсом. Просили підтримки обласної влади у проведенні таборів не тільки для пластунів, але й для дітей з малозабезпечених сімей.

- Ми організовуємо вже шостий окружний табір для дітей, - говорить Роман Петрович,  який також очолює громадську організацію «Фонд громади Барського району «Барі». -  Цього разу табір на 25 дітей буде проходити з 18 по 30 липня. Нам не вистачає спальних мішків для дітей та наметів. Решта організаційних питань по  табору  вже вирішено.

Анатолій Дмитрович пообіцяв посприяти у контактах з бізнесменами, районною владою, аби більше дітей оздоровити.

- Чудова ідея і ми маємо підтримувати цей напрям, - каже Анатолій Дмитрович. -  Наші діти повинні мати можливість активно відпочивати. Мені сподобалось, що у Барі є ентузіасти. Моє кредо – допомагати тим,  хто працює. Тому будемо шукати додаткові джерела, щоб конкретно допомогти цим молодим людям.

Також на прийом прийшла делегація з села Ялтушків разом з депутатом районної ради  Ларисою Вовк. Просили звернути увагу на ситуацію, яка склалась у їхньому селі – місцевий житель привласним дорогу загального користування для власних потреб та ігнорує виїзди земельних комісій. Анатолій Олійник пообіцяв протягом 10 днів створити спеціальну комісію, щоб направити справу у правове русло. 

По заверешенню Анатолій Олійник відзначив, що на прийомі громадян у Барі не було жодного прохання про матеріальну допомогу.

- Були райони, де виключно просили матеріальну допомогу і це тривожно, - зауважив Анатолій Дмитрович. - Сьогодні в Барі приємно здивований, що не просять матеріальну допомогу, Думаю, що це сигнал, що тут самодостатні люді, які вирішують матеріальні питання самі. Приємно, що сьогодні були конкретні питання та  суттєві звернення.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення щодо їх виконання підпорядкованим службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Повернутись Створено: 24 червня 2016 року, 12:45 Переглядів: 763

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація