Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Створено нову комунальну установу соціального спрямування Роздрукувати

На черговій 33 сесії обласної Ради під головуванням голови Ради Анатолія Олійника депутати розглянули питання щодо припинення шляхом ліквідації Крищинецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Тульчинського району та створення комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

Рішенням Ради ліквідаційній комісії рекомендовано здійснити організаційно-правові заходи щодо припинення шляхом ліквідації навчального закладу, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Також цим рішенням створено комунальну установу «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень», виконувачем обов’язків директора якої призначено Галину Дудник.

У Крищинецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату вилучено з постійного користування земельні ділянки площею 0,5178 га та 1,4697 га,  нерухоме майно (в тому числі, будівлі та споруди) та передано їх у постійне користування комунальній установі «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

З оперативного управління інше майно закріпили на праві оперативного управління за Ситковецькою спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом Немирівського району.

Також обласній державній адміністрації рекомендовано передбачити кошти на проведення процедури припинення Крищинецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Тульчинського району Вінницької обласної Ради шляхом ліквідації та створення комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 14:00 Переглядів: 599

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація