Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Створено нову комунальну установу соціального спрямування Роздрукувати

На черговій 33 сесії обласної Ради під головуванням голови Ради Анатолія Олійника депутати розглянули питання щодо припинення шляхом ліквідації Крищинецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Тульчинського району та створення комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

Рішенням Ради ліквідаційній комісії рекомендовано здійснити організаційно-правові заходи щодо припинення шляхом ліквідації навчального закладу, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Також цим рішенням створено комунальну установу «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень», виконувачем обов’язків директора якої призначено Галину Дудник.

У Крищинецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату вилучено з постійного користування земельні ділянки площею 0,5178 га та 1,4697 га,  нерухоме майно (в тому числі, будівлі та споруди) та передано їх у постійне користування комунальній установі «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

З оперативного управління інше майно закріпили на праві оперативного управління за Ситковецькою спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом Немирівського району.

Також обласній державній адміністрації рекомендовано передбачити кошти на проведення процедури припинення Крищинецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Тульчинського району Вінницької обласної Ради шляхом ліквідації та створення комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 14:00 Переглядів: 763

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація