Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Створено нову комунальну установу соціального спрямування Роздрукувати

На черговій 33 сесії обласної Ради під головуванням голови Ради Анатолія Олійника депутати розглянули питання щодо припинення шляхом ліквідації Крищинецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Тульчинського району та створення комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

Рішенням Ради ліквідаційній комісії рекомендовано здійснити організаційно-правові заходи щодо припинення шляхом ліквідації навчального закладу, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Також цим рішенням створено комунальну установу «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень», виконувачем обов’язків директора якої призначено Галину Дудник.

У Крищинецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату вилучено з постійного користування земельні ділянки площею 0,5178 га та 1,4697 га,  нерухоме майно (в тому числі, будівлі та споруди) та передано їх у постійне користування комунальній установі «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

З оперативного управління інше майно закріпили на праві оперативного управління за Ситковецькою спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом Немирівського району.

Також обласній державній адміністрації рекомендовано передбачити кошти на проведення процедури припинення Крищинецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Тульчинського району Вінницької обласної Ради шляхом ліквідації та створення комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 14:00 Переглядів: 650

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація