18 травня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх), з використанням платформи ZOOM відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

 

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

«Створюємо ліси разом»: керівники області долучилися до створення лісів майбутнього Роздрукувати

На території Вінницької області державними лісогосподарськими та лісомисливськими підприємствами проводиться Акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». 

10 квітня  до створення лісів майбутнього  долучилися голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступники та   голова  обласної державної адміністрації Сергій Борзов. 

-  Ростити ліси   – це дуже непроста та благородна справа.  І як би не пафосно це звучало, але ми маємо зберегти  нашу природу, відтворити те, що, на жаль, знищено, та передати нащадкам чисте довкілля, - зазначив Вячеслав Соколовий. -  Нашою сьогоднішньою  спільною з лісівниками акцією хочемо привернути увагу жителів Вінниччини до проблем екології та необхідності шанобливого ставлення до всього живого, що нас оточує.

Що таке праця творців лісу,  вже усвідомлюють  юні лісівники, адже на Вінниччині нині діє 45 учнівських лісництва, де школярі  вивчають основи ведення лісового господарства, допомагають у конкретних лісогосподарських роботах.  Сьогодні вони спільно з дорослими вправно садили маленькі деревця. 

Сьогодні лісівники Вінниччини планують висадити 195 тисяч штук дерев. Загалом, цьогоріч в області у рамках акції мають висадити 5 мільйонів. При відтворенні лісів максимальна увага приділяється створенню лісових насаджень за участю дуба звичайного. Для підвищення  продуктивності та біологічної стійкості лісів до складу насаджень вводяться горіх чорний, гікорі гіркий, берека, черешня, груша лісова, модрина європейська, псевдотсуга. 

Повернутись Створено: 10 квітня 2021 року, 14:58 Переглядів: 565

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація