Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Суд ухвалив рішення на користь вінницької громади в питанні забудови стадіону поблизу школи №18 Роздрукувати

10 липня Вінницький апеляційний адміністративний суд виніс постанову про скасування рішення Вінницької міської ради щодо виділення земельної ділянки під житлову забудову поблизу ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 у місті Вінниці. Тривалі протистояння і судові спори городян з міськвиконкомом за право мати свій шкільний стадіон і зелену зону завершилися рішенням на користь громади міста.

Нагадаємо, що міська рада погодила виділення земельної ділянки, яка була шкільним стадіоном ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 під забудову багатоквартирного будинку, що викликало чисельні протести жителів навколишніх будинків. Незважаючи на думку громади і порушення містобудівних норм при ухваленні рішення, міська влада дала дозвіл на користь комерційного проекту зведення житлової багатоповерхівки. Територія стадіону є зоною рекреаційного призначення відповідно до ч.3 ст.48 Закону України “Про фізичну культуру і спорт”. На сьогодні цей об’єкт є незавершеним будівництвом і відповідно до рішення суду фактично має бути знесеним. Під час розгляду справи судді витребували і дослідили всі існуючі документи, які стосуються спірної земельної ділянки починаючи з 1979 року. Вінницький апеляційний адміністративний суд задовольнив адміністративний позов у повному обсязі.

Коментує заступник голови обласної Ради Наталія Солейко:

-  Рішення суду є на користь громади міста, жителів мікрорайону “Вишенька”, які в законному порядку довели своє право на збереження шкільного стадіону та зеленої зони. Ми, як представники органу місцевого самоврядування, надали усю можливу допомогу у позитивному вирішенні цього конфліктного питання. Місто має право залишатися зеленим, із максимальним збереженням спортивних і рекреаційних територій, це європейська практика. Влада має діяти виключно в межах чинного законодавства, не створюючи прецедентів для порушення закону, не збурюючи настрої громадян. І найголовніше, думка громади має право бути почутою. Вітаю вінничан із цим закономірним, високопрофесійним та справедливим рішенням. Дякуємо також усім представникам територіальної громади, громадських організацій, депутатам обласної Ради, і тим народним депутатам України, які сприяли вирішенню цього питання на благо громади.

Раніше повідомлялося, що в обласній Раді відбувся круглий стіл із цього питання, і керівництво обласної Ради неодноразово зверталося до різних державних органів влади із проханням перевірити законність такого будівництва та ухвалити правомірне рішення. Детальніше читайте тут: http://www.vinrada.gov.ua/v-oblasnij-radi-vidbulos-zasidannya-kruglogo-stolu.htm.

Повернутись Створено: 11 липня 2014 року, 20:55 Переглядів: 908

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація