11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Суд ухвалив рішення на користь вінницької громади в питанні забудови стадіону поблизу школи №18 Роздрукувати

10 липня Вінницький апеляційний адміністративний суд виніс постанову про скасування рішення Вінницької міської ради щодо виділення земельної ділянки під житлову забудову поблизу ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 у місті Вінниці. Тривалі протистояння і судові спори городян з міськвиконкомом за право мати свій шкільний стадіон і зелену зону завершилися рішенням на користь громади міста.

Нагадаємо, що міська рада погодила виділення земельної ділянки, яка була шкільним стадіоном ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 під забудову багатоквартирного будинку, що викликало чисельні протести жителів навколишніх будинків. Незважаючи на думку громади і порушення містобудівних норм при ухваленні рішення, міська влада дала дозвіл на користь комерційного проекту зведення житлової багатоповерхівки. Територія стадіону є зоною рекреаційного призначення відповідно до ч.3 ст.48 Закону України “Про фізичну культуру і спорт”. На сьогодні цей об’єкт є незавершеним будівництвом і відповідно до рішення суду фактично має бути знесеним. Під час розгляду справи судді витребували і дослідили всі існуючі документи, які стосуються спірної земельної ділянки починаючи з 1979 року. Вінницький апеляційний адміністративний суд задовольнив адміністративний позов у повному обсязі.

Коментує заступник голови обласної Ради Наталія Солейко:

-  Рішення суду є на користь громади міста, жителів мікрорайону “Вишенька”, які в законному порядку довели своє право на збереження шкільного стадіону та зеленої зони. Ми, як представники органу місцевого самоврядування, надали усю можливу допомогу у позитивному вирішенні цього конфліктного питання. Місто має право залишатися зеленим, із максимальним збереженням спортивних і рекреаційних територій, це європейська практика. Влада має діяти виключно в межах чинного законодавства, не створюючи прецедентів для порушення закону, не збурюючи настрої громадян. І найголовніше, думка громади має право бути почутою. Вітаю вінничан із цим закономірним, високопрофесійним та справедливим рішенням. Дякуємо також усім представникам територіальної громади, громадських організацій, депутатам обласної Ради, і тим народним депутатам України, які сприяли вирішенню цього питання на благо громади.

Раніше повідомлялося, що в обласній Раді відбувся круглий стіл із цього питання, і керівництво обласної Ради неодноразово зверталося до різних державних органів влади із проханням перевірити законність такого будівництва та ухвалити правомірне рішення. Детальніше читайте тут: http://www.vinrada.gov.ua/v-oblasnij-radi-vidbulos-zasidannya-kruglogo-stolu.htm.

Повернутись Створено: 11 липня 2014 року, 20:55 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація