Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Суд відмовив екс-головному лікарю Івану Рибаченку у задоволенні позову до обласної Ради Роздрукувати

12 травня Вінницький міський суд Вінницької області ухвалив рішення відмовити в задоволенні позову екс-головному лікарю Печерської обласної лікарні відновного лікування Івану Рибаченку до Вінницької обласної Ради про визнання розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка №86 від 05.05.2014 року про його звільнення незаконним та поновлення на посаді головного лікаря зазначеного обласного комунального закладу.

Крім того, у позовних вимогах Іван Рибаченко просив суд визнати трудовий договір таким, що укладений на невизначений строк. Проте, Вінницький міський суд Вінницької області вирішив інакше, ухваливши рішення на користь Вінницької обласної Ради.

Нагадаємо, що Вінницький міський суд Вінницької області раніше ухвалив рішення, у відповідності до якого позов Івана Рибаченка до Вінницької обласної Ради, голови обласної Ради Сергія Свитка про визнання розпорядження про звільнення незаконним та поновлення на роботі, було залишено без розгляду.

Слід зазначити, що 5 травня 2014 року згідно розпорядження голови обласної Ради у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, Іван Рибаченко був звільнений з посади головного лікаря Печерської обласної лікарні відновного лікування. На цю посаду невдовзі був призначений у відповідності до розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка Василь Кравчук.  

Повернутись Створено: 13 травня 2015 року, 15:32 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація