Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Суд залишив без розгляду позов екс-головного редактора газети “Вінниччина” Любові Добринської Роздрукувати

Стало відомо, що Вінницький міський суд Вінницької області ухвалив рішення, у відповідності до якого справу за позовом екс-головного редактора газети “Вінниччина” Любові Добринської залишено без розгляду.

Любов Добринська подала позов до Вінницької обласної Ради про визнання неправомірним і скасування розпорядження голови обласної Ради від 23.09.2014 року №226, згідно якого вона була звільнена з посади у зв’язку із закінченням строку дії контракту. Вона також вимагала свого поновлення на посаді керівника обласного комунального підприємства «Редакція газети Вінницької обласної Ради «Вінниччина» і стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу.

Варто зазначити, що громадсько-політичні організації Майдану у лютому 2014 року вимагали звільнення Любові Добринської з посади керівника газети “Вінниччина”. Зокрема, пункт про звільнення Любові Добринської з посади головного редактора газети “Вінниччина” був в угоді між організаціями Майдану і головою Вінницької облдержадміністрації Іваном Мовчаном. Ця угода була укладена у лютому 2014 року під час відомих подій Революції Гідності у Вінниці.

Нагадаємо, що 23 вересня 2014 року голова обласної Ради підписав розпорядження, у відповідності до якого  Любов Добринська була звільнена у зв’язку із закінченням строку дії контракту, а також підписав розпорядження про покладення на Анастасію Трошкову виконання обов’язків головного редактора обласного комунального підприємства «Редакція газети Вінницької обласної Ради «Вінниччина».

Повернутись Створено: 29 грудня 2014 року, 20:37 Переглядів: 993

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація