24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Суди визнали правомірність дій Сергія Свитка щодо звільнення з посад головних лікарів комунальних закладів області Віктора Власюка і Сергія Бєльца Роздрукувати

Стало відомо, що у відповідності до ухвали Апеляційного суду Вінницької області у справі за позовом Віктора Власюка про перегляд у зв’язку з нововиявленими обставинами рішення Апеляційного суду Вінницької області від 19 серпня 2014 року, заяву Віктора Власюка залишено без задоволення.

Нагадаємо хронологію подій: за рішенням Вінницького міського суду від 17 липня 2014 року задоволено позов Віктора Власюка до Вінницької обласної Ради, яким визнано контракти між Вінницькою обласною Радою в особі Голови обласної Ради  Татусяка С.П. та Власюком В.В. недійсними, а також визнано незаконним розпорядження голови Вінницької обласної Ради  «Про звільнення Власюка В.В. з посади головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи» від 05.05.2014 року №68.

Рішенням Апеляційного суду Вінницької області від 19 серпня 2014 року відмовлено у задоволенні позову Віктору Власюку до Вінницької обласної Ради про поновлення на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи. Керівництвом встановлено, що Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи є комунальним закладом охорони здоров’я, управління яким здійснює Вінницька обласна Рада.

2 жовтня 2014 року Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалив рішення, у відповідності до якого зазначено, що Апеляційний суд Вінницької області дійшов обґрунтованого висновку про наявність підстав для відмови у задоволенні позову Власюка В.В.

Як зазначалося, 19 серпня 2014 року Апеляційний суд Вінницької області дійшов висновку про наявність підстав для відмови в задоволенні позову Віктору Власюку про поновлення на посаді керівника Вінницького МСЕК. Проте, Віктор Власюк не погодився із вищезазначеним рішенням Апеляційного суду Вінницької області і подав позовну заяву про перегляд рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами. Ці обставини виникли внаслідок рішення Вінницького апеляційного адміністративного суду від 29 жовтня 2014 року за адміністративним позовом Лети Івана Івановича, у відповідності до якого пункт 5 рішення 22 позачергової сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання від 22 лютого 2014 року № 671 “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні” визнано протиправним та скасовано. Призначення та звільнення керівників комунальних закладів відтепер, здійснюватиме лише сесія обласної Ради.

Нагадаємо, що на підставі п. 5 вищезазначеного рішення обласної Ради “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні”, голові обласної Ради з метою оперативного вирішення питань та підвищення ефективності управління об’єктами спільної власності територіальних громад області, було доручено в міжсесійний період укладати контракти і припиняти їх дію, призначати та звільняти керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області з наступним затвердженням розпоряджень голови обласної Ради на сесіях обласної Ради.

Однак, ухвалою Апеляційного суду Вінницької області від 5 грудня 2014 року у справі за заявою Власюка В.В. про перегляд у зв’язку з нововиявленими обставинами рішення Апеляційного суду Вінницької області від 19 серпня 2014 року, заяву Віктора Власюка залишено без задоволення, при цьому суд дійшов висновку, що підстави для скасування зазначеного рішення відсутні.

Таким чином, дії голови обласної Ради Сергія Свитка щодо звільнення Віктора Власюка з посади керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи було визнано правомірними.

Крім того стало відомо, що 11 грудня 2014 року Вінницьким міським судом Вінницької області було ухвалено рішення про відмову у задоволенні позову Сергія Бєльца до голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка про поновлення на посаді керівника комунального закладу - Вінницький обласний шкірно-венерологічний диспансер. Сергію Бєльцу, який домагався відновлення на зазначеній посаді та стягнення середнього заробітку за період вимушеного прогулу, судом відмовлено у задоволенні позову у повному обсязі.

Повернутись Створено: 31 грудня 2014 року, 16:52 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація