24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Свердловці висловили свою повагу до вінничан присутністю на урочистостях Роздрукувати

На урочистостях з нагоди 22-ї річниці незалежності України Російську федерацію на Вінниччині представляли делегації Свердловської та Бєлгородської областей. Представниками Законодавчих зборів Свердловської області, з якими Вінницька обласна Рада має меморандум про співпрацю, були заступник голови Законодавчих зборів Анатолій Сухов і депутат Законодавчих зборів Денис Сизов.

21 серпня вони зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та передали вітання з нагоди свята від голови Законодавчих зборів Свердловської області Людмили Бабушкіної.

– Політика має місце в наших міждержавних відносинах, але її згладжують людські відносини, родинні стосунки наших народів, – сказав Анатолій Сухов.

Сергій Татусяк поінформував гостей про роботу обласної Ради та влади регіону в цілому. Він також висловив сподівання тіснішої співпраці Законодавчих зборів і облради на рівні профільних комісій.

– Нашою угодою ми заклали фундамент гарних стосунків, але я бачу нашу перспективу набагато ширшою та ефективнішою, – зауважив С.Татусяк.

Свердловські візитери запросили вінницьких самоврядців у жовтні цього року взяти участь у парламентських слуханнях депутатів країн СНД.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2013 року, 13:12 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація