Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Свердловці висловили свою повагу до вінничан присутністю на урочистостях Роздрукувати

На урочистостях з нагоди 22-ї річниці незалежності України Російську федерацію на Вінниччині представляли делегації Свердловської та Бєлгородської областей. Представниками Законодавчих зборів Свердловської області, з якими Вінницька обласна Рада має меморандум про співпрацю, були заступник голови Законодавчих зборів Анатолій Сухов і депутат Законодавчих зборів Денис Сизов.

21 серпня вони зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та передали вітання з нагоди свята від голови Законодавчих зборів Свердловської області Людмили Бабушкіної.

– Політика має місце в наших міждержавних відносинах, але її згладжують людські відносини, родинні стосунки наших народів, – сказав Анатолій Сухов.

Сергій Татусяк поінформував гостей про роботу обласної Ради та влади регіону в цілому. Він також висловив сподівання тіснішої співпраці Законодавчих зборів і облради на рівні профільних комісій.

– Нашою угодою ми заклали фундамент гарних стосунків, але я бачу нашу перспективу набагато ширшою та ефективнішою, – зауважив С.Татусяк.

Свердловські візитери запросили вінницьких самоврядців у жовтні цього року взяти участь у парламентських слуханнях депутатів країн СНД.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2013 року, 13:12 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація