Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Свердловці висловили свою повагу до вінничан присутністю на урочистостях Роздрукувати

На урочистостях з нагоди 22-ї річниці незалежності України Російську федерацію на Вінниччині представляли делегації Свердловської та Бєлгородської областей. Представниками Законодавчих зборів Свердловської області, з якими Вінницька обласна Рада має меморандум про співпрацю, були заступник голови Законодавчих зборів Анатолій Сухов і депутат Законодавчих зборів Денис Сизов.

21 серпня вони зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та передали вітання з нагоди свята від голови Законодавчих зборів Свердловської області Людмили Бабушкіної.

– Політика має місце в наших міждержавних відносинах, але її згладжують людські відносини, родинні стосунки наших народів, – сказав Анатолій Сухов.

Сергій Татусяк поінформував гостей про роботу обласної Ради та влади регіону в цілому. Він також висловив сподівання тіснішої співпраці Законодавчих зборів і облради на рівні профільних комісій.

– Нашою угодою ми заклали фундамент гарних стосунків, але я бачу нашу перспективу набагато ширшою та ефективнішою, – зауважив С.Татусяк.

Свердловські візитери запросили вінницьких самоврядців у жовтні цього року взяти участь у парламентських слуханнях депутатів країн СНД.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2013 року, 13:12 Переглядів: 963

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація