Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Світле свято Роздрукувати

Шановні подоляни!

Вітаємо всіх, в першу чергу нашу малечу, з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіваннями. З приходом цього дня кожен з нас очікує маленького дива, звершити яке під силу лише Святому.

Це свято, коли здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.
Бажаємо, щоб у ваших родинах примножувалося це тепло, щоб ви ніколи не залишалися одні у біді, щоб завжди поруч із вами були люди, які можуть допомогти. Так само, як це зробив у всій час Миколай Чудотворець для малих та беззахисних сиріт.
Шановні дорослі! Пам’ятаймо, що кожен із нас є своєрідним помічником Миколая. Освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям. Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможімо їм відчути радість свята.
Невидимою рукою Чудотворець здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це свято віри, світла і добра. Подаруймо своє тепло і увагу тим, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято!
Надії вам! Віри у себе та у людей! Достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Микола хай освятить вас і благословить на добрі справи!

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 16 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1146

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація