Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Світлі вулиці – запорука добробуту та безпеки громадян» Роздрукувати

Грантовий проект саме з такою назвою було успішно реалізовано у селі Тростянчику Тростянецького району. Минулого року сільська рада взяла участь у ХІІІ Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад і, залучивши потужних спонсорів, стала переможцем.

Сьогодні Тростянчик у темну пору доби освітлений, адже сяють тут майже дві сотні ліхтарів, 170 з яких було закуплено і встановлено завдяки проекту, головним фінансистом якого став ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП». Підприємство, яке очолює депутат обласної Ради Ігор Лещенко, виділило на освітлення села майже половину від необхідних коштів – 70 тисяч гривень. 45 тисяч склали кошти бюджету конкурсу від обласної Ради, 20 тис. грн. профінансувала сільська рада і ще 15 тис. грн. надійшло віт Тростянецької районної ради.

23 березня у місцевому будинку культури сільський голова Тростянчика Петро Будянський, звітуючи перед громадою за минулий рік, особливу увагу звернув на реалізацію зазначеного проекту. Адже для сільської ради освітлення всіх вулиць – справа не підйомна, а спільними зусиллями її вдалось втілити в життя.

– Я вдячний всім спонсорам нашого проекту, особливо Ігорю Лещенку, директору ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП». Це підприємство не має своїх виробничих потужностей у нашому селі, але Ігор Васильович відгукнувся на моє звернення і надав необхідні кошти. Саме завдяки такому великому внеску наш проект здобув перемогу, – зазначив сільський голова.

Реалізація проекту стала справою дійсно всенародною, яка поєднала фінанси спонсорів та зусилля місцевої громади. Адже мало було закупити необхідне обладнання, але й потрібно його змонтувати, встановити. Доводилось ремонтувати лінії електропередач.

Від імені громади Тростянчика Петро Будянський відзначив всіх, хто долучився до доброї справи. Великі запашні короваї отримали голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська, заступник директора «Вінницького бройлера» Геннадій Штефан, депутат районної ради, директор РЕМ Андрій Шимко. Почесні дипломи за участь у проекті отримали сільгосппідприємець Андрій Будник, який виділив 10 тис. грн. на монтажні роботи, директор ТОВ «Метр-М» Сергій Івасюк, який допомагав у придбанні обладнання, представники ПрАТ «Зернопродукт» та місцевого сільгосппідприємства і десятки мешканців Тростянчика, які допомогли втілити проект у життя.

Представник «Вінницького бройлера» Геннадій Штефан привітав місцеву громаду і побажав Тростянчику розвитку.

– Наше підприємство має партнерські відносини з усіма громадами, де є наші потужності. Перед собою ставимо одне завдання – ті села, де ми присутні, як інвестори, мають бути кращими, тому намагаємось крок за кроком рухатись уперед. За минулий рік в соціальну сферу нами інвестовано 21 млн. грн. Проводили водогони, ремонтували дороги, допомагали закладам освіти, культури. Якщо громада Тростянчика захоче більш тісної співпраці з нашим підприємством, будемо раді, але рішення завжди за громадою, – наголосив Геннадій Штефан.

Голова районної ради Людмила Скапровська побажала тростянчанам відродження колишньої слави села, адже колись Тростянчик славився на весь район та область і тепер потрібно докласти зусиль, щоб село жило і розвивалось.

– У Тростянчика є потужна база, а головне працьовиті люди та дієвий сільський голова, який переймається проблемами села і в цей нелегкий час дбає про село і знаходить будь-які можливості, щоб змінити тут щось на краще. Реалізація грантового проекту – тому підтвердження. Тому бажаю громаді порозуміння, поєднання зусиль місцевих підприємців, орендарів, щоб повернути колишню славу Тростянчику і примножити її, – сказала Людмила Скапровська.

Звіт сільського голови та урочистості з нагоди реалізації проекту освітлення села завершились чудовою концертною програмою. У Тростянчику вміють не лише добре працювати, але й розвивають творчі здобутки селян. Гості із задоволенням насолодились співом місцевих талантів та скуштували смаколиків. Сільські господині всіх пригостили варениками та пиріжками. Від громади села отримав чудовий коровай і сільський голова Петро Будянський за свою наполегливу працю та гарне свято.

Повернутись Створено: 29 березня 2017 року, 16:38
Оновлено: 29 березня 2017 року, 10:30
Переглядів: 1248

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація