Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Світова прем’єра-вистава «Kvітка» відбулась у Вінниці Роздрукувати

4 квітня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. К. Садовського відбулася світова прем’єра-вистава про американську співачку українського походження Квітку Цісик – «Kvітка», присвячена 65-річчю від дня її народження. Презентацію вистави відвідала депутат обласної Ради, голова постійної комісії  з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

Квітка Цісик прославилась на весь світ після виходу двох альбомів українських пісень у її виконанні. Оперна та блюзова співачка, виконавиця українських народних й авторських пісень, вона була голосом найвідоміших компаній Америки. Цісик зробила великий внесок у розвиток української музики та популяризації її за кордоном. На превеликий жаль, Квітка не встигла здійснити свою мірю – заспівати в Україні.

Одним із співорганізаторів вистави виступив головний лікар Подільського регіонального центру онкології Володимир Шамрай, який завжди ретельно піклується про здоров’я вінничан та жителів області. Ідейний натхненник, ініціатор постановки – американський піаніст і продюсер соціально-благодійного проекту «Незабутня Квітка» Алекс Гутмахер.

– Частина коштів від продажу квитків буде витрачена на придбання ще одного пересувного мамографа для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок Вінниччини, – зазначила Людмила Станіславенко на своїй сторінці у Facebook. – Перший сучасний пересувний мамограф в області з’явився восени 2016 року і працює на базі Подільського регіонального центру онкології. Розуміючи соціальну важливість цієї проблеми, обласна влада також долучилась до участі в благодійному проекті та виділила 3 млн 950 тис. грн на апарат.

Після прем’єри у Вінниці уривок з вистави вінницькі актори покажуть у Києві в Національній опері України, де 7 квітня відбудеться великий концерт до 65-річчя з дня народження Квітки Цісик.

Повернутись Створено: 5 квітня 2018 року, 14:36 Переглядів: 636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація