Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Світова прем’єра-вистава «Kvітка» відбулась у Вінниці Роздрукувати

4 квітня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. К. Садовського відбулася світова прем’єра-вистава про американську співачку українського походження Квітку Цісик – «Kvітка», присвячена 65-річчю від дня її народження. Презентацію вистави відвідала депутат обласної Ради, голова постійної комісії  з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

Квітка Цісик прославилась на весь світ після виходу двох альбомів українських пісень у її виконанні. Оперна та блюзова співачка, виконавиця українських народних й авторських пісень, вона була голосом найвідоміших компаній Америки. Цісик зробила великий внесок у розвиток української музики та популяризації її за кордоном. На превеликий жаль, Квітка не встигла здійснити свою мірю – заспівати в Україні.

Одним із співорганізаторів вистави виступив головний лікар Подільського регіонального центру онкології Володимир Шамрай, який завжди ретельно піклується про здоров’я вінничан та жителів області. Ідейний натхненник, ініціатор постановки – американський піаніст і продюсер соціально-благодійного проекту «Незабутня Квітка» Алекс Гутмахер.

– Частина коштів від продажу квитків буде витрачена на придбання ще одного пересувного мамографа для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок Вінниччини, – зазначила Людмила Станіславенко на своїй сторінці у Facebook. – Перший сучасний пересувний мамограф в області з’явився восени 2016 року і працює на базі Подільського регіонального центру онкології. Розуміючи соціальну важливість цієї проблеми, обласна влада також долучилась до участі в благодійному проекті та виділила 3 млн 950 тис. грн на апарат.

Після прем’єри у Вінниці уривок з вистави вінницькі актори покажуть у Києві в Національній опері України, де 7 квітня відбудеться великий концерт до 65-річчя з дня народження Квітки Цісик.

Повернутись Створено: 5 квітня 2018 року, 14:36 Переглядів: 797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація