Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

"Свобода" вимагає заборонити проведення у Вінниці концерту гурту «Потап и Настя Каменских» Роздрукувати

11 серпня 2016 року депутати від «Свободи» у вінницьких обласній та міській радах звернулися до управління Нацполіції у Вінницькій області з вимогою вжити заходів щодо скасування концерту гурту «Потап и Настя Каменских».

У зверненні, підписаному депутатами обласної Ради  О.Ю. Фурманом, В.В.Скрипченком, А.В. Вигонюком, Т.Ю. Фурманом, В.А. Зарічанським та депутатами Вінницької міської ради В.В. Базелюком, Д.А. Уманцем, Л.М. Кондратюком, В.М. Мартинюком, О.Л. Семененком, В.В. Паненком, зазначено: "14.09.2016 у ТРЦ "Мегамол" заплановано виступ музичного дуету "Потап и Настя Каменских". Протягом останніх двох тижнів ми отримали чимало звернень від обурених мешканців Вінниччини, які стурбовані аморальною пропагандою з боку даного гурту.

У розпал російсько-української війни цей дует неодноразово здійснював концертні тури на території держави-агресора, отримував нагороди в РФ, в той час коли йшла окупація Криму, а на сході України російські військові масово вбивали українців.

Крім того, в "музичних творах" даного дуету звучать такі вислови як "не люби мне мозги", "Вася, шо ты гонишь", "чиксы", "лавандос" тощо.

На Волині та Галичині аналогічні виступи було скасовано з метою попередження подібної пропаганди та недопущення сутичок і конфліктів на ґрунті протистояння з антиукраїнською діяльністю.

Ми переконані, що режисери подібних заходів сидять у Кремлі. Складається враження, що це зумисна провокація, аби викликати природну реакцію. Тому ми спільно зобов'язані зробити все для збереження української чести та духовного багатства нації, зупинити провокування конфліктів у час високої соціально-економічної напруги у суспільстві.

Просимо невідкладно вжити заходів щодо скасування даного концерту. Вважаємо, що це є єдиним слушним виходом із ситуації, оскільки надання державного захисту під час подібного заходу лише поглибить протистояння між українським суспільством та провідниками кремлівської пропаганди".

 

Повернутись Створено: 12 серпня 2016 року, 16:40 Переглядів: 1542

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація