24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

"Свобода" вимагає заборонити проведення у Вінниці концерту гурту «Потап и Настя Каменских» Роздрукувати

11 серпня 2016 року депутати від «Свободи» у вінницьких обласній та міській радах звернулися до управління Нацполіції у Вінницькій області з вимогою вжити заходів щодо скасування концерту гурту «Потап и Настя Каменских».

У зверненні, підписаному депутатами обласної Ради  О.Ю. Фурманом, В.В.Скрипченком, А.В. Вигонюком, Т.Ю. Фурманом, В.А. Зарічанським та депутатами Вінницької міської ради В.В. Базелюком, Д.А. Уманцем, Л.М. Кондратюком, В.М. Мартинюком, О.Л. Семененком, В.В. Паненком, зазначено: "14.09.2016 у ТРЦ "Мегамол" заплановано виступ музичного дуету "Потап и Настя Каменских". Протягом останніх двох тижнів ми отримали чимало звернень від обурених мешканців Вінниччини, які стурбовані аморальною пропагандою з боку даного гурту.

У розпал російсько-української війни цей дует неодноразово здійснював концертні тури на території держави-агресора, отримував нагороди в РФ, в той час коли йшла окупація Криму, а на сході України російські військові масово вбивали українців.

Крім того, в "музичних творах" даного дуету звучать такі вислови як "не люби мне мозги", "Вася, шо ты гонишь", "чиксы", "лавандос" тощо.

На Волині та Галичині аналогічні виступи було скасовано з метою попередження подібної пропаганди та недопущення сутичок і конфліктів на ґрунті протистояння з антиукраїнською діяльністю.

Ми переконані, що режисери подібних заходів сидять у Кремлі. Складається враження, що це зумисна провокація, аби викликати природну реакцію. Тому ми спільно зобов'язані зробити все для збереження української чести та духовного багатства нації, зупинити провокування конфліктів у час високої соціально-економічної напруги у суспільстві.

Просимо невідкладно вжити заходів щодо скасування даного концерту. Вважаємо, що це є єдиним слушним виходом із ситуації, оскільки надання державного захисту під час подібного заходу лише поглибить протистояння між українським суспільством та провідниками кремлівської пропаганди".

 

Повернутись Створено: 12 серпня 2016 року, 16:40 Переглядів: 1579

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація