Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Своє професійне свято відзначити кооператори Вінниччини Роздрукувати

Із 94-м Міжнародним днем кооперації керівники області привітали представників колективів організацій та підприємств споживчої кооперації області і працівників управління облспоживспілки. В урочистих зборах взяли участь голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та керуючий справами виконкому Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

На урочистий захід запрошені були голови правлінь, директори та керуючі ринками, керівники виробничих підприємств райспоживспілок і райспоживтовариств, голови профспілок, кращі працівники  та ветерани споживчої кооперації.

На початку урочистостей перед присутніми доповів голова правління облспоживспілки Василь Подолян, який розповів присутнім про перші спілки області та України, їх розвиток і діяльність.

- У Вінницькій обласній спілці споживчих товариств збережено одну із найбільших матеріально-технічних баз в Україні, – розповів присутнім Василь Васильович. - Щоденно населення обслуговує більше півтори тисячі кооперативних магазинів та ресторанів, працює 30 кооперативних ринків, 17 тисяч торгових місць, функціонує 350 об’єктів  з надання різних послуг населенню. Із 2000 року система споживчої кооперації області працює прибутково. У першому півріччі поточного року загальний обсяг товарообігу склав 360 млн. грн.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.

- Незважаючи на те, що засади кооперації розробив та втілив у життя соціаліст Роберт Оуен,  але до сьогоднішнього дня світова економіка знає найяскравіші приклади того, як працює кооперація в одних із найрозвиненіших та прогресуючих країн світу, – зауважив Анатолій Дмитрович. - Тому вдячний за те, що зберегли найкращі принципи та традиції. Ми слов’яни генетично звикли до общинного способу життя, тому необхідно робити акцент саме на сільське населення, адже саме села є механізмом для розвитку продуктивної кооперації. Ми сподіваємося, що ваш досвід і надалі допомагатиме тримати марку однієї з найкращих облспоживспілок в Україні, і буде використаний для того, аби утвердилися найкращі кооперативні ідеї та справи на майбутнє.

Лунали слова вітань і від голови обдержадміністрації Валерія Коровія та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Найкращих працівників системи споживчої кооперації відзначили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації та нагрудними знаками.  

  

Повернутись Створено: 29 червня 2016 року, 14:33 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація