24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Своє професійне свято відзначити кооператори Вінниччини Роздрукувати

Із 94-м Міжнародним днем кооперації керівники області привітали представників колективів організацій та підприємств споживчої кооперації області і працівників управління облспоживспілки. В урочистих зборах взяли участь голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та керуючий справами виконкому Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

На урочистий захід запрошені були голови правлінь, директори та керуючі ринками, керівники виробничих підприємств райспоживспілок і райспоживтовариств, голови профспілок, кращі працівники  та ветерани споживчої кооперації.

На початку урочистостей перед присутніми доповів голова правління облспоживспілки Василь Подолян, який розповів присутнім про перші спілки області та України, їх розвиток і діяльність.

- У Вінницькій обласній спілці споживчих товариств збережено одну із найбільших матеріально-технічних баз в Україні, – розповів присутнім Василь Васильович. - Щоденно населення обслуговує більше півтори тисячі кооперативних магазинів та ресторанів, працює 30 кооперативних ринків, 17 тисяч торгових місць, функціонує 350 об’єктів  з надання різних послуг населенню. Із 2000 року система споживчої кооперації області працює прибутково. У першому півріччі поточного року загальний обсяг товарообігу склав 360 млн. грн.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.

- Незважаючи на те, що засади кооперації розробив та втілив у життя соціаліст Роберт Оуен,  але до сьогоднішнього дня світова економіка знає найяскравіші приклади того, як працює кооперація в одних із найрозвиненіших та прогресуючих країн світу, – зауважив Анатолій Дмитрович. - Тому вдячний за те, що зберегли найкращі принципи та традиції. Ми слов’яни генетично звикли до общинного способу життя, тому необхідно робити акцент саме на сільське населення, адже саме села є механізмом для розвитку продуктивної кооперації. Ми сподіваємося, що ваш досвід і надалі допомагатиме тримати марку однієї з найкращих облспоживспілок в Україні, і буде використаний для того, аби утвердилися найкращі кооперативні ідеї та справи на майбутнє.

Лунали слова вітань і від голови обдержадміністрації Валерія Коровія та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Найкращих працівників системи споживчої кооперації відзначили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації та нагрудними знаками.  

  

Повернутись Створено: 29 червня 2016 року, 14:33 Переглядів: 924

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація