Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Святий Миколай завітав у дитячий будинок “Гніздечко” Роздрукувати

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. Діти вірять в Миколая, вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями.

18 грудня, напередодні свята голова обласної Ради Анатолій Олійник завітав до діток Вінницького обласного дитячого будинку інтернатного типу „Гніздечко”.

На сьогодні у закладі, який перебуває в обласному підпорядкуванні, виховується 69 дітей віком від 3-х років до повноліття. В основному, це діти позбавленні батьківського піклування та з сімей, де немає умов для їх виховання. 10 з них - дошкільнята, всі інші відвідують школу. Всі вихованці  розділені на 6 груп. У двох з них виховуються діти з вадами розумового розвитку – їх 16. Вони відвідують спеціалізовану міську школу.

Анатолій Олійник ознайомився з навчально - матеріальною базою закладу, оглянув кімнати вихованців, які облаштовані за принципом квартири, та навчальні класи. 

Дитячий будинок живе єдиною родиною. Там затишно і тепло, а святковий концерт, що був подарований дітьми, зворушив серця і душі присутніх. Дитяча щирість та відвертість не залишала байдужими глядачів.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник  подякував за запрошення на свято та зазначив, що саме в ці дні весь християнський світ вступає в різдвяні  новорічні свята, і навіть дорослі в цей час також мріють про те, щоб був мир, щоб рідні і близькі були здорові та жили в достатку.

 -Я вітаю вас всіх з наступаючими різдвяними і новорічними святами. Бажаю вам  здійснення найзаповітніших мрій. Нехай у 2016 році  Україна стане справді незалежною,  і щоб ми в новому році  зробили черговий крок до сім'ї цивілізованих демократичних країн світу. Я бажаю нам на цьому шляху удачі і гарних перспектив. Всім здоров'я, щастя, Божого благословення,  кращої долі, - такими теплими словами привітав Анатолій Олійник, дітей та працівників закладу.

Після вітального слова очільник обласної Ради вручив дітям солодкі подарунки.

Повернутись Створено: 18 грудня 2015 року, 15:17 Переглядів: 2018

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація