Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Святий Миколай завітав у дитячий будинок “Гніздечко” Роздрукувати

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. Діти вірять в Миколая, вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями.

18 грудня, напередодні свята голова обласної Ради Анатолій Олійник завітав до діток Вінницького обласного дитячого будинку інтернатного типу „Гніздечко”.

На сьогодні у закладі, який перебуває в обласному підпорядкуванні, виховується 69 дітей віком від 3-х років до повноліття. В основному, це діти позбавленні батьківського піклування та з сімей, де немає умов для їх виховання. 10 з них - дошкільнята, всі інші відвідують школу. Всі вихованці  розділені на 6 груп. У двох з них виховуються діти з вадами розумового розвитку – їх 16. Вони відвідують спеціалізовану міську школу.

Анатолій Олійник ознайомився з навчально - матеріальною базою закладу, оглянув кімнати вихованців, які облаштовані за принципом квартири, та навчальні класи. 

Дитячий будинок живе єдиною родиною. Там затишно і тепло, а святковий концерт, що був подарований дітьми, зворушив серця і душі присутніх. Дитяча щирість та відвертість не залишала байдужими глядачів.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник  подякував за запрошення на свято та зазначив, що саме в ці дні весь християнський світ вступає в різдвяні  новорічні свята, і навіть дорослі в цей час також мріють про те, щоб був мир, щоб рідні і близькі були здорові та жили в достатку.

 -Я вітаю вас всіх з наступаючими різдвяними і новорічними святами. Бажаю вам  здійснення найзаповітніших мрій. Нехай у 2016 році  Україна стане справді незалежною,  і щоб ми в новому році  зробили черговий крок до сім'ї цивілізованих демократичних країн світу. Я бажаю нам на цьому шляху удачі і гарних перспектив. Всім здоров'я, щастя, Божого благословення,  кращої долі, - такими теплими словами привітав Анатолій Олійник, дітей та працівників закладу.

Після вітального слова очільник обласної Ради вручив дітям солодкі подарунки.

Повернутись Створено: 18 грудня 2015 року, 15:17 Переглядів: 2219

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація