24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Святий Миколай завітав у дитячий будинок “Гніздечко” Роздрукувати

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. Діти вірять в Миколая, вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями.

18 грудня, напередодні свята голова обласної Ради Анатолій Олійник завітав до діток Вінницького обласного дитячого будинку інтернатного типу „Гніздечко”.

На сьогодні у закладі, який перебуває в обласному підпорядкуванні, виховується 69 дітей віком від 3-х років до повноліття. В основному, це діти позбавленні батьківського піклування та з сімей, де немає умов для їх виховання. 10 з них - дошкільнята, всі інші відвідують школу. Всі вихованці  розділені на 6 груп. У двох з них виховуються діти з вадами розумового розвитку – їх 16. Вони відвідують спеціалізовану міську школу.

Анатолій Олійник ознайомився з навчально - матеріальною базою закладу, оглянув кімнати вихованців, які облаштовані за принципом квартири, та навчальні класи. 

Дитячий будинок живе єдиною родиною. Там затишно і тепло, а святковий концерт, що був подарований дітьми, зворушив серця і душі присутніх. Дитяча щирість та відвертість не залишала байдужими глядачів.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник  подякував за запрошення на свято та зазначив, що саме в ці дні весь християнський світ вступає в різдвяні  новорічні свята, і навіть дорослі в цей час також мріють про те, щоб був мир, щоб рідні і близькі були здорові та жили в достатку.

 -Я вітаю вас всіх з наступаючими різдвяними і новорічними святами. Бажаю вам  здійснення найзаповітніших мрій. Нехай у 2016 році  Україна стане справді незалежною,  і щоб ми в новому році  зробили черговий крок до сім'ї цивілізованих демократичних країн світу. Я бажаю нам на цьому шляху удачі і гарних перспектив. Всім здоров'я, щастя, Божого благословення,  кращої долі, - такими теплими словами привітав Анатолій Олійник, дітей та працівників закладу.

Після вітального слова очільник обласної Ради вручив дітям солодкі подарунки.

Повернутись Створено: 18 грудня 2015 року, 15:17 Переглядів: 2089

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація