Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Святкова подія Роздрукувати

Вчителі Вінниччини урочисто відзначили професійне свято

5 жовтня у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім.М.Садовського відбулося урочисто-святкове дійство, присвячене дню працівників освіти. Захід зібрав більше півтисячі педагогічних працівників області. До них долучилися керівники обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, обласного комітету профспілок працівників освіти і науки.

Вітаючи освітян з професійним святом, голова облради Сергій Татусяк зауважив, що в області діють такі освітні програми, як: «Сільська школа» на 2011-2015 роки, «Шкільний автобус» на 2011-2015 роки, цільова соціальна програма розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, Регіональна програма підготовки кваліфікованих робітників на 2011-2015 роки; Обласна програма відпочинку та оздоровлення дітей на 2009-2013 роки та інші.
– Половина з них в минулому році були профінансовані повністю, решта – на 60-90%. Але бюджетні статті обласна Рада спільно з облдержадміністрацією «закривають» повністю, –зазначив С.Татусяк.
У ході свята Сергій Татусяк, Микола Джига та Володимир Гройсман вручили 21 навчальному закладу області сертифікати на отримання грошових грантів за інноваційні проекти. Загальна сума - 450 тис. грн. Також кращих представників вчительської професії було відзначено Почесними грамотами та грошовими винагороди облдержадміністрації та обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація