Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Святкові урочистості Роздрукувати


Сотня ветеранів Вінниччини отримали відзнаки до Дня Перемоги

8 травня у Вінниці розпочалися заходи, приурочені 67-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр. Цього дня очільники області та міста Вінниці під час святкових зборів привітали ветеранів з Днем Перемоги та вручили відзнаки. Зокрема, сто ветеранів отримали Почесні грамоти та грошові премії від обласної Ради та облдержадміністрації. Ще двоє визволителів – державні нагороди від імені Президента України та уряду.

За сьогоднішнє мирне життя від імені вінничан учасників Великої Вітчизняної війні дякували голова облдержадміністрації Микола Джига, голова обласної Ради Сергій Татусяк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман та народний депутат України Григорій Калетнік.
Зокрема, М.Джига наголосив на відповідальності держави та органів виконавчої влади у забезпеченні соціальних гарантій ветеранам, інвалідам, учасникам бойових дій та дітям війни.
– Ми також будемо все робити для того, щоб і ваші онуки й правнуки мали роботу, нормальний побут і життя в цілому, – сказав Микола Джига.
Сергій Татусяк назвав військовий і життєвий приклад ветеранів важливим чинником у вихованні сучасного та майбутнього поколінь.


– Ваші бойові подвиги, життєві принципи є надзвичайно важливими для патріотичного виховання дітей і молоді. Започатковані вами військово-патріотичні ігри «Орлята», «Зірниця» й нині популярні, – зауважив С.Татусяк.
Він також подякував активістам ветеранських громадських організацій за активну позицію, постійний діалог з владою та опіку над своїми немічними побратимами.
По завершенні офіційної частини зустрічі ветерани з представниками влади зробили спільне фото на пам’ять. Потому відбувся святковий неформальний прийом голови облдержадміністрації і голови обласної Ради із концертною програмою «Пісні, обпалені війною».


Повернутись Створено: 8 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 996

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація