Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Святкові заходи Роздрукувати

Малюків Вінниччини привітали з Днем Святого Миколая

19 грудня керівники обласної Ради та депутати долучилися до відзначення Дня Святого Миколая. Цього дня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв привітав зі святом та вручив подарунки вихованцям Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки.
Щорічно керівництво обласної Ради та депутати в День святого Миколая відвідують дитячі заклади області, аби порадувати малечу подарунками та ласощами.
Цього року мешканців Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, депутат обласної Ради, начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко, представники благодійного фонду Петра Порошенка .
– В цей день - свято для дорослих і дітей. Для дорослих – можливість побути чарівником і здійснити бажання малечі, а для діток – отримати омріяний подарунок і повірити в новорічне диво, – наголосив Юрій Медведєв. Він зауважив, що пріоритет діяльності обласної влади – соціальне спрямування і виконання програм, направлених на зміцнення здоров’я та гармонійний розвиток підростаючого покоління.
Передаючи подарунки та солодощі від обласної Ради та облдержадміністрації, Ю. Медведєв побажав вихованцям, їхнім батькам та трудовому колективу закладу міцного здоров’я, здійснення заповітних мрій, радості та святкового настрою.

 

 

Повернутись Створено: 19 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 704

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація