Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Святкові заходи Роздрукувати

Малюків Вінниччини привітали з Днем Святого Миколая

19 грудня керівники обласної Ради та депутати долучилися до відзначення Дня Святого Миколая. Цього дня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв привітав зі святом та вручив подарунки вихованцям Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки.
Щорічно керівництво обласної Ради та депутати в День святого Миколая відвідують дитячі заклади області, аби порадувати малечу подарунками та ласощами.
Цього року мешканців Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, депутат обласної Ради, начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко, представники благодійного фонду Петра Порошенка .
– В цей день - свято для дорослих і дітей. Для дорослих – можливість побути чарівником і здійснити бажання малечі, а для діток – отримати омріяний подарунок і повірити в новорічне диво, – наголосив Юрій Медведєв. Він зауважив, що пріоритет діяльності обласної влади – соціальне спрямування і виконання програм, направлених на зміцнення здоров’я та гармонійний розвиток підростаючого покоління.
Передаючи подарунки та солодощі від обласної Ради та облдержадміністрації, Ю. Медведєв побажав вихованцям, їхнім батькам та трудовому колективу закладу міцного здоров’я, здійснення заповітних мрій, радості та святкового настрою.

 

 

Повернутись Створено: 19 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 644

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація