Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Святкові заходи Роздрукувати

Малюків Вінниччини привітали з Днем Святого Миколая

19 грудня керівники обласної Ради та депутати долучилися до відзначення Дня Святого Миколая. Цього дня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв привітав зі святом та вручив подарунки вихованцям Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки.
Щорічно керівництво обласної Ради та депутати в День святого Миколая відвідують дитячі заклади області, аби порадувати малечу подарунками та ласощами.
Цього року мешканців Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, депутат обласної Ради, начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко, представники благодійного фонду Петра Порошенка .
– В цей день - свято для дорослих і дітей. Для дорослих – можливість побути чарівником і здійснити бажання малечі, а для діток – отримати омріяний подарунок і повірити в новорічне диво, – наголосив Юрій Медведєв. Він зауважив, що пріоритет діяльності обласної влади – соціальне спрямування і виконання програм, направлених на зміцнення здоров’я та гармонійний розвиток підростаючого покоління.
Передаючи подарунки та солодощі від обласної Ради та облдержадміністрації, Ю. Медведєв побажав вихованцям, їхнім батькам та трудовому колективу закладу міцного здоров’я, здійснення заповітних мрій, радості та святкового настрою.

 

 

Повернутись Створено: 19 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 741

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація