Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Святкові заходи Роздрукувати

У Вінниці відкрили Новорічну Ялинку

19 грудня у Вінницькому Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького відбулось урочисте відкриття Новорічної ялинки. У святковому дійстві взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Гарною традицією для вінничан та гостей нашого міста стало урочисте відкриття Новорічної ялинки в День Святого Миколая.
Цього року святкові вогні Головної ялинки Вінниці 2013 року запалили керівники обласної та міської влади.
Найкращі вітання від голови обласної Ради та всіх депутатів вінничанам передав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
- Дуже символічно, що саме у таке чарівне свято ми запалюємо вогні ялинки 2013 Нового року. Адже цей символ нового року і Різдва не тільки створює відповідний настрій, а й усі подальші дні до 31 грудня буде нагадувати вінничанам і гостям міста, що Новий рік і Різдво вже дуже близько, - наголосив І. Кревський.
Він подякував всім городянам за прикладені зусилля в облаштуванні благоустрою і створення комфортних умов для проживання кожного мешканця міста. Перший заступник також зауважив, що успіхи в розбудові нашого обласного центру були позитивно відмічені делегацією Донеччини, яка цими днями з робочим візитом перебувала у нашій області.
- Вінниця – місто, де жителі не тільки гарно трудяться, а й знають народні традиції, шанують їх та вміють, як ніхто, відзначати. І сьогодні, коли ми дали офіційний старт новорічно-різдвяним святам, хочу побажати, щоб вони пройшли для кожної родини радісно і благополучно. Щоб і дорослі, і діти мали добре здоров’я, затишок у домівках, достаток на столі, добро у серцях. Нехай справжнє свято завітає у найвіддаленіші куточки нашої області! - побажав вінничанам Ігор Кревський.

Повернутись Створено: 20 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація