Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Святкові заходи Роздрукувати

Маленьких вінничан привітали з Новорічними святами

26 грудня у залі Вінницького обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського відбулось новорічне дійство для дітей нашої області. На свято Новорічної ялинки завітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Цього року на свято Новорічної ялинки, яке традиційно організовують для малечі Вінниччини управління у справах сім’ї та молоді і культури та туризму ОДА, до обласного центру з’їхалися 1200 дітей з усіх районів нашої області.
Найкращі вітання від голови обласної Ради та всіх депутатів малюкам, їхнім наставникам та батькам передав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
- Я зичу всім вам доброго здоров’я, чудового настрою, веселих новорічних та різдвяних свят. Щоб ви завжди були оточені батьківським піклуванням і любов’ю, вірними друзями, затишком і комфортом. Щоб ваше дитинство було світлим, радісним і веселим - побажав І. Кревський.
Окрім святкових привітань, для маленьких вінничан організатори підготували різноманітні конкурси, ігри та розваги з головними новорічними героями Дідом Морозом та Снігуронькою, а також дитячу виставу «Попелюшка».
На завершення свята діти отримали призи та подарунки від облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 26 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація