Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Святкові заходи Роздрукувати

Маленьких вінничан привітали з Новорічними святами

26 грудня у залі Вінницького обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського відбулось новорічне дійство для дітей нашої області. На свято Новорічної ялинки завітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Цього року на свято Новорічної ялинки, яке традиційно організовують для малечі Вінниччини управління у справах сім’ї та молоді і культури та туризму ОДА, до обласного центру з’їхалися 1200 дітей з усіх районів нашої області.
Найкращі вітання від голови обласної Ради та всіх депутатів малюкам, їхнім наставникам та батькам передав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
- Я зичу всім вам доброго здоров’я, чудового настрою, веселих новорічних та різдвяних свят. Щоб ви завжди були оточені батьківським піклуванням і любов’ю, вірними друзями, затишком і комфортом. Щоб ваше дитинство було світлим, радісним і веселим - побажав І. Кревський.
Окрім святкових привітань, для маленьких вінничан організатори підготували різноманітні конкурси, ігри та розваги з головними новорічними героями Дідом Морозом та Снігуронькою, а також дитячу виставу «Попелюшка».
На завершення свята діти отримали призи та подарунки від облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 26 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація