Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Святкові заходи Роздрукувати

«Подільський Святвечір – 2013»

4 січня у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль різдвяних страв «Подільський Святвечір – 2013. Багата кутя». У святковому дійстві взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, представники профільних управлінь та громадських організацій.

Вже сьомий рік поспіль напередодні Святвечора працівники обласного краєзнавчого музею за сприяння управління культури і туризму ОДА організовують фестиваль різдвяних страв «Подільський Святвечір. Багата кутя».
Цього року на свято завітали гурт «Бревіс» Вінницького училища культури і мистецтва ім. М. Д. Леонтовича, представники самодіяльних колективів Могилів-Подільського та Погребищенського районів, представники польської та ассирійської громад Поділля.
Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв привітав всіх учасників дійства від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу з Новорічними святами та подякував організаторам святкової вечері.
– Це, надзвичайно, приємна можливість долучитися до відродження традицій святкування Різдва не лише українцям-подолянам, але й представникам національних громад, що живуть на території Поділля. Доносячи до всіх гостей фестивалю неповторність різдвяних традицій на Поділлі, вам вдається відтворити звичаї своїх родин у стінах музею. Міцного здоров’я вам, творчого натхнення, добра і злагоди у всіх родинах! – побажав Ю. Медведєв.
Художні колективи потішили гостей свята унікальними колядками та щедрівками, а кульмінаційним моментом фестивалю стала святкова вечеря із смачною кутею.

 

Повернутись Створено: 4 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 669

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація