Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Святкові заходи Роздрукувати

«Подільський Святвечір – 2013»

4 січня у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль різдвяних страв «Подільський Святвечір – 2013. Багата кутя». У святковому дійстві взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, представники профільних управлінь та громадських організацій.

Вже сьомий рік поспіль напередодні Святвечора працівники обласного краєзнавчого музею за сприяння управління культури і туризму ОДА організовують фестиваль різдвяних страв «Подільський Святвечір. Багата кутя».
Цього року на свято завітали гурт «Бревіс» Вінницького училища культури і мистецтва ім. М. Д. Леонтовича, представники самодіяльних колективів Могилів-Подільського та Погребищенського районів, представники польської та ассирійської громад Поділля.
Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв привітав всіх учасників дійства від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу з Новорічними святами та подякував організаторам святкової вечері.
– Це, надзвичайно, приємна можливість долучитися до відродження традицій святкування Різдва не лише українцям-подолянам, але й представникам національних громад, що живуть на території Поділля. Доносячи до всіх гостей фестивалю неповторність різдвяних традицій на Поділлі, вам вдається відтворити звичаї своїх родин у стінах музею. Міцного здоров’я вам, творчого натхнення, добра і злагоди у всіх родинах! – побажав Ю. Медведєв.
Художні колективи потішили гостей свята унікальними колядками та щедрівками, а кульмінаційним моментом фестивалю стала святкова вечеря із смачною кутею.

 

Повернутись Створено: 4 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація