Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Святковий календар Роздрукувати

Вінничани відзначили Міжнародний день рідної мови

21 лютого обласна наукова бібліотека імені Тімірязєва спільно з відділом у справах національностей обласної державної адміністрації провела літературно-мистецьке свято «Мови різні – душа одна». Від обласної Ради участь у святі взяв начальник відділу аналітично-інформаційної роботи Петро Ткачук.

Святкування дня рідної мови було запроваджено рішенням 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО ще в 1990 році. На Вінниччині Міжнародний день рідної мови відзначається з 2000 року. За цей час захід вилився у загальнообласний культурно-мистецький проект за назвою: «Мови різні - душа одна».
З року в рік до участі в святі долучаються нові товариства та колективи. Так, у цьому році присутні мали змогу послухати авторські вірші на захист рідної мови у виконанні поетеси, методиста ОЦНТ Жанни Дмитренко. У ході свята відбувся виступ народного фольклорного ансамблю «Візерунки» Вінницького національного медичного університету ім. М.Пирогова. В концертній програмі взяли участь ансамблі білоруської та польської народної пісні.
Окрім того, за програмою заходу, вірші німецькою, французькою, іспанською, польською мовами читали викладачі вузів та учні загальноосвітніх закладів.
В урочистій обстановці грамотами Вінницького обласного об‘єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка були відзначені кращі шанувальники мови та колектив працівників наукової бібліотеки ім.К.Тімірязєва.

Повернутись Створено: 22 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація