Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Святковий календар Роздрукувати

Вінничани відзначили Міжнародний день рідної мови

21 лютого обласна наукова бібліотека імені Тімірязєва спільно з відділом у справах національностей обласної державної адміністрації провела літературно-мистецьке свято «Мови різні – душа одна». Від обласної Ради участь у святі взяв начальник відділу аналітично-інформаційної роботи Петро Ткачук.

Святкування дня рідної мови було запроваджено рішенням 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО ще в 1990 році. На Вінниччині Міжнародний день рідної мови відзначається з 2000 року. За цей час захід вилився у загальнообласний культурно-мистецький проект за назвою: «Мови різні - душа одна».
З року в рік до участі в святі долучаються нові товариства та колективи. Так, у цьому році присутні мали змогу послухати авторські вірші на захист рідної мови у виконанні поетеси, методиста ОЦНТ Жанни Дмитренко. У ході свята відбувся виступ народного фольклорного ансамблю «Візерунки» Вінницького національного медичного університету ім. М.Пирогова. В концертній програмі взяли участь ансамблі білоруської та польської народної пісні.
Окрім того, за програмою заходу, вірші німецькою, французькою, іспанською, польською мовами читали викладачі вузів та учні загальноосвітніх закладів.
В урочистій обстановці грамотами Вінницького обласного об‘єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка були відзначені кращі шанувальники мови та колектив працівників наукової бібліотеки ім.К.Тімірязєва.

Повернутись Створено: 22 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1006

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація