Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Святковий календар Роздрукувати

Вінничани відзначили Міжнародний день рідної мови

21 лютого обласна наукова бібліотека імені Тімірязєва спільно з відділом у справах національностей обласної державної адміністрації провела літературно-мистецьке свято «Мови різні – душа одна». Від обласної Ради участь у святі взяв начальник відділу аналітично-інформаційної роботи Петро Ткачук.

Святкування дня рідної мови було запроваджено рішенням 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО ще в 1990 році. На Вінниччині Міжнародний день рідної мови відзначається з 2000 року. За цей час захід вилився у загальнообласний культурно-мистецький проект за назвою: «Мови різні - душа одна».
З року в рік до участі в святі долучаються нові товариства та колективи. Так, у цьому році присутні мали змогу послухати авторські вірші на захист рідної мови у виконанні поетеси, методиста ОЦНТ Жанни Дмитренко. У ході свята відбувся виступ народного фольклорного ансамблю «Візерунки» Вінницького національного медичного університету ім. М.Пирогова. В концертній програмі взяли участь ансамблі білоруської та польської народної пісні.
Окрім того, за програмою заходу, вірші німецькою, французькою, іспанською, польською мовами читали викладачі вузів та учні загальноосвітніх закладів.
В урочистій обстановці грамотами Вінницького обласного об‘єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка були відзначені кращі шанувальники мови та колектив працівників наукової бібліотеки ім.К.Тімірязєва.

Повернутись Створено: 22 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація