Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Святковий календар Роздрукувати

Свято Великого Кобзаря у бібліотеці імені Тімірязєва

7 березня у вестибюлі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва відбулося літературно-мистецьке свято «Свою Україну любіть…» до 199 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.
Від обласної Ради участь у святі взяв начальник відділу аналітично-інформаційної роботи Петро Ткачук.
-Шевченко для нас всіх-не просто література. Він-наш всесвіт. До нього треба доростати всім життям-сказав у своєму вітальному слові П.Ткачук.
Від імені голови обласної Ради він закликав всіх присутніх згадувати про геніальні ідеї Великого Кобзаря, не лише у ті дні, коли ми святкуємо його роковини, але й керуватися ними у власному житті й діяльності.
-Тільки в цьому разі ми зможемо побудувати успішну європейську Україну-наголосив керівник структурного підроздіу обласної Ради.
Фахівцями бібліотечної справи до цьогорічного заходу були підготовлені виставки та перегляди книг.
У святковій програмі лунали виступи письменників Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України, науковців, творчої інтелігенції, декламувались вірші Т.Г.Шевченка у виконанні учасників народного театру «Сьоме небо» та театру книги «Прочитання» ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва виконувались музичні твори студентами Вінницького училища культури та мистецтва ім.М.Леонтовича.

Повернутись Створено: 7 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація