Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Святкування Дня Незалежності розпочали з молитви за Україну Роздрукувати

Зранку, 24 серпня, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, керуючий справами обласної Ради Тетяна Яременко, керівники управлінь, департаментів  та установ взяли участь у спільній молитві за  Україну, мир у державі та український народ. У 27-у річницю незалежності України така молитва пролунала у усіх храмах та монастирях Української Православної Церкви. Звершував молебен Митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт. Йому співслужили клірики Вінницької єпархії.

Учасники молитви наголошували на потребі відстоювати людську гідність, плекати духовність, зміцнювати віру й молитовно боротися за збереження в нашій країні християнських духовно-моральних засад.

Митрополит Агапіт звернувся з привітаннями та напутніми словами до віруючих. Вірянам і представникам влади владика побажав гідно і з честю служити на користь України.

Звучали прохання до Бога підтримати незалежну українську державу. Ішлося про те, щоби Господь дарував нам сил витримати усі випробування, а ми, своєю чергою, стійко і твердо довіряли Йому. На закінчення дитячий хор Спасо-Преображенського собору виконав духовний гімн України «Боже великий, єдиний».

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2018 року, 11:04
Оновлено: 24 серпня 2018 року, 11:10
Переглядів: 433

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація