6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Святкування ювілею Роздрукувати

 Святкування 70-річчя «Молодої гвардії»

Вінницька обласна Рада долучилася до урочистостей з нагоди святкування 70 річниці «Молодої гвардії», що проходили 29 вересня на Луганщині. У святкових заходах взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

На святкування 70-річного ювілею «Молодої гвардії» з’їхалися делегації з різних міст і областей України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Молдова, представники Луганського земляцтва в Москві та Києві. В складі делегацій – керівники регіонів України і зарубіжжя, міст та районів Луганщини, молодь і ветерани Великої Вітчизняної війни.
Присутні взяли участь у мітингу біля меморіального комплексу «Нескорені» – на місці страти героїв-молодогвардійців.
Також учасники делегацій положили квіти до братської могили молодогвардійців біля памятника «Клятва» та познайомилась з новою экспозицією Краснодонського обласного ордена Дружби народів музею «Молода гвардія».
В рамках заходів з нагоди 70-річчя «Молодої гвардії» на Луганщині пройшли Мїжнародна науково-практична конференція «Теорія и практика виховання сучасної молоді: цінності, зміст, технології» (м. Краснодон) та обласний відкритий фестиваль бардовської пісні «Оберіг пам’яті» (м. Ровеньки). Окрім того, 26 вересня в кінотеатрі «Україна» в Луганську відбулась прем’єра анімаційного фильму «Наші», присвяченого подвигу героїв-молодогвардейців.

Довідка.
Святкування 70-річчя з дня створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» затверджене на державному рівні постановою Верховної Ради від 1 листопада 2011 року.
Підпільна молодіжна організація «Молода гвардія» діяла у роки Великої Вітчизняної війни у місті Краснодоні Луганської області. Організація налічувала близько 120 юнаків та дівчат. У січні-лютому 1943 року фашистські окупанти розстріляли близько 80 членів підпільної організації.

 

Повернутись Створено: 1 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація