Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Святкування ювілею Роздрукувати

 Святкування 70-річчя «Молодої гвардії»

Вінницька обласна Рада долучилася до урочистостей з нагоди святкування 70 річниці «Молодої гвардії», що проходили 29 вересня на Луганщині. У святкових заходах взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

На святкування 70-річного ювілею «Молодої гвардії» з’їхалися делегації з різних міст і областей України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Молдова, представники Луганського земляцтва в Москві та Києві. В складі делегацій – керівники регіонів України і зарубіжжя, міст та районів Луганщини, молодь і ветерани Великої Вітчизняної війни.
Присутні взяли участь у мітингу біля меморіального комплексу «Нескорені» – на місці страти героїв-молодогвардійців.
Також учасники делегацій положили квіти до братської могили молодогвардійців біля памятника «Клятва» та познайомилась з новою экспозицією Краснодонського обласного ордена Дружби народів музею «Молода гвардія».
В рамках заходів з нагоди 70-річчя «Молодої гвардії» на Луганщині пройшли Мїжнародна науково-практична конференція «Теорія и практика виховання сучасної молоді: цінності, зміст, технології» (м. Краснодон) та обласний відкритий фестиваль бардовської пісні «Оберіг пам’яті» (м. Ровеньки). Окрім того, 26 вересня в кінотеатрі «Україна» в Луганську відбулась прем’єра анімаційного фильму «Наші», присвяченого подвигу героїв-молодогвардейців.

Довідка.
Святкування 70-річчя з дня створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» затверджене на державному рівні постановою Верховної Ради від 1 листопада 2011 року.
Підпільна молодіжна організація «Молода гвардія» діяла у роки Великої Вітчизняної війни у місті Краснодоні Луганської області. Організація налічувала близько 120 юнаків та дівчат. У січні-лютому 1943 року фашистські окупанти розстріляли близько 80 членів підпільної організації.

 

Повернутись Створено: 1 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація