Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Святкування ювілею Роздрукувати

Ладижинському коледжу ВНАУ виповнилося 80 років

12 жовтня Вінницька обласна Рада долучилася до урочистостей з нагоди святкування 80 - річчя з дня заснування Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету. У святкових заходах взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

Юрій Медведєв у своєму вітальному слові звернувся до присутніх від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу області. Він пригадав славетну історію створення закладу. За час 80 річного існування коледж підготував біля 16 тисяч кваліфікованих спеціалістів, які працювали і працюють в різних галузях народного господарства України, Росії, Молдови, Латвії, державних установах, Збройних Силах, правоохоронних органах, є керівниками підприємств, науковими працівниками, викладачами вищих навчальних закладів.
Юрій Медведєв побажав викладачам, студентам та запрошеним міцного здоров’я, успіхів, плідної праці, нових здобутків. За визначні досягнення у діяльності та самовіддану працю він вручив колективу Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради, а також подарунки для закладу.

Довідка.
Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету проводить підготовку спеціалістів за наступними спеціальностями: експлуатація і ремонт машин та обладнання агропромислового виробництва; монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі; бухгалтерський облік.
Окрім основної кваліфікації (технік-механік, технік-електрик, бухгалтер), студенти додатково отримують робочі спеціальності: слюсар, водій автомобіля, тракторист-машиніст, електромонтер, оператор ПЕОМ.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 860

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація