Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Святкування ювілею Роздрукувати

Ладижинському коледжу ВНАУ виповнилося 80 років

12 жовтня Вінницька обласна Рада долучилася до урочистостей з нагоди святкування 80 - річчя з дня заснування Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету. У святкових заходах взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

Юрій Медведєв у своєму вітальному слові звернувся до присутніх від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу області. Він пригадав славетну історію створення закладу. За час 80 річного існування коледж підготував біля 16 тисяч кваліфікованих спеціалістів, які працювали і працюють в різних галузях народного господарства України, Росії, Молдови, Латвії, державних установах, Збройних Силах, правоохоронних органах, є керівниками підприємств, науковими працівниками, викладачами вищих навчальних закладів.
Юрій Медведєв побажав викладачам, студентам та запрошеним міцного здоров’я, успіхів, плідної праці, нових здобутків. За визначні досягнення у діяльності та самовіддану працю він вручив колективу Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради, а також подарунки для закладу.

Довідка.
Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету проводить підготовку спеціалістів за наступними спеціальностями: експлуатація і ремонт машин та обладнання агропромислового виробництва; монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі; бухгалтерський облік.
Окрім основної кваліфікації (технік-механік, технік-електрик, бухгалтер), студенти додатково отримують робочі спеціальності: слюсар, водій автомобіля, тракторист-машиніст, електромонтер, оператор ПЕОМ.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 996

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація