Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Свято дитинства Роздрукувати

Шановні вінничани!

Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Це не тільки веселе свято для дітлахів, але й можливість звернути увагу всієї громадськості на відповідальність за долю нашого благополучного майбутнього та нагадати суспільству про дотримання прав дитини для формування гармонійної особистості, адже кожна дитина має право на щасливе і повноцінне дитинство.
Діти – це наш дорогий скарб, це наша надія. Саме тому, святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей підростаючого покоління і забезпечити їм належний рівень виховання.
Наші діти повинні знати, що для них існує тільки щасливе життя, адже дитинство – це сама радісна і прекрасна пора в житті, яка не повинна ставати кошмаром, адже залишає цим поганий відбиток на все життя.
Закликаю усіх сьогодні та всі наступні дні зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі вінничани виростуть достойними людьми й неодмінно стануть нашою гордістю.

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 1 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1768

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація