Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Свято для усіх Роздрукувати

У параді до Дня Перемоги взяли участь понад 30 тисяч вінничан

9 травня в урочистих заходах з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні взяли участь понад 30 тисяч вінничан. Окрім головних героїв свята – ветеранів, до покладання квітів до Меморіалу Слави й урочистої ходи вулицею Соборною долучилися: військовослужбовці, спортсмени, творчі колективи, священнослужителі, політичні партії та громадські організації. У національних костюмах пройшли учасники VІІ Міжнародного дитячого фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало».

Владу області представляли: голова облдержадміністрації Микола Джига, голова обласної Ради Сергій Татусяк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Також долучилися до земляків: міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко, народні депутати України – Григорій Калетнік, Валерій Бевз, голова Наглядової ради ВАТ «Мостобуд» Володимир Продивус.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що 9 травня він намагається поїхати до свого батька – фронтовика, учасника бойових дій, і привітати його зі святом.
– Приємно, що з року в рік цього дня на вулицях не меншає людей. Відрадно, що до урочистих і пам’ятних заходів долучають дітей. Адже дуже важливо, щоб вони знали про подвиг дідів-прадідів, – зазначив С.Татусяк.

Довідка:
Станом на 01.01.2012 року на Вінниччині проживає 460 880 ветеранів, з них інвалідів війни – 7 615 осіб, учасників бойових дій – 7 826 осіб, учасників війни – 60 816 осіб, дітей війни 211 372 особи, ветеранів праці – 173 251 особа.

Повернутись Створено: 10 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація