Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Свято хліборобів Роздрукувати

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання від імені обласної державної адмініс-трації та обласної Ради з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства, що увінчує ще один напружений хліборобський рік!
Цьогорічне свято селяни Вінниччини відзначають багатим і щедрим ужинком, намолочено більше 4 млн. тонн зерна, отримано прирости обсягів виробництва та урожайності всіх без винятку сільськогосподарських культур, закладено основу під урожай наступного року. В основі цього – самовіддана праця хліборобів і тваринників, злагоджена робота органів державної влади, місцевого самоврядування, колективів АПК, фермерських господарств, вче-них, усіх, хто причетний до сільськогосподарського виробництва.
Звичайно проблем в аграрному секторі чимало. Але сьогодні керівниц-тво області розглядає розвиток сільського господарства в числі найважливі-ших пріоритетів. Ставляться завдання помітного поліпшення життя на селі, подальшого розвитку агропромислового виробництва.
Доземний уклін і щира подяка усім, хто творить хліб і добро на нашій благодатній землі – селянським родинам, фермерам, керівникам і спеціаліс-там агропідприємств. Нехай хліборобська нива щедро і рясно колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Щастя і добра вам, трудів-ники села!
З повагою

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 18 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 2417

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація