Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Свято останнього дзвоника у с. Пеньківці на Шаргородщині Роздрукувати

30 травня у с. Пеньківці Шаргородського району за участі голови обласної Ради Сергія Свитка відбулося урочисте свято останнього дзвоника. Очільник обласної Ради привітав рідну школу та вручив подарунки школярам.

На свято приїхали керівники району, сільської ради, випускники, що закінчили школу кілька десятків років тому. Цьогоріч Пеньківська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів випустила в світ 15 старшокласників і отримала поповнення першачками, для яких сьогодні прозвучав перший дзвоник в житті. Захід розпочався виконанням національного гімну і внесенням державного прапора України. Згодом учні читали вірші і співали пісні, виступали випускники зі світлими спогадами про навчання. Вчителі, директор школи та керівники місцевої громади бажали щасливої долі випускникам та успіхів у навчанні школярам. Найбільш успішних і старанних учнів різного віку нагородили похвальними грамотами і дипломами за успіхи у навчанні, участь в конкурсах та олімпіадах.     

Звертаючись до присутніх Сергій Свитко привітав учнів, вчителів і батьків рідної школи зі святом останнього дзвоника, побажав здоров’я, добра і Божого благословення, висловив подяку своїм вчителям. Очільник обласної Ради навчався у зазначеній школі із третього класу, і закінчив її 35 років тому у 1979 році.

- В кожної людини є незабутні дні в житті. Це перший і останній дзвоник в школі. Коли пройде багато років, кожна людина згадує з радістю в серці ці дні, мить прощання із рідною школою. На жаль, свято останнього дзвоника відбувається у тривожний час. Сьогодні фактично триває війна між Україною і Російською Федерацією. Гинуть молоді хлопці, бійці української армії на сході України. Незалежність України була подарована Богом у 1991 році без пролиття крові. А сьогодні нам необхідно вкотре відстоювати право народу на незалежність, виборювати право жити у демократичній правовій державі. Я переконаній в тому, що наша молодь буде жити в європейській Україні, в якій будуть гарантовані усі конституційні права громадян. Кожен українець буде пишатися тим, що є громадянином української держави. Але нам необхідно пройти непростий шлях утвердження державності. Хочу звернутися до Вас, випускники 2014 року. Вам школа подарувала знання, вчителі виховували у вас любов до Батьківщини, українських традицій, вчили шанувати старших. Нехай ці знання і чесноти залишаться у вас в душі, і будуть міцним фундаментом на майбутнє. Завжди залишайтеся людьми, бо це є головна наша місія, - сказав Сергій Свитко.   

Також Сергій Свитко подарував для шкільної бібліотеки патріотичну літературу про історію України та м’ячі для гри у футбол, волейбол та баскетбол. Жителі села в свою чергу піднесли керівнику обласної Ради святий коровай на вишитому ришнику.

Довідка: Пеньківська СЗОШ Шаргородського району нараховує 265 учнів, 29 педагогів. 17 вчителів мають звання відмінників освіти, а 3 випускники нагороджені медалями. Історія заснування школи в цьому селі починається з 60-х років 19 століття.

Повернутись Створено: 30 травня 2014 року, 16:06 Переглядів: 2551

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація