Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Свято останнього дзвоника відбулось у Томашпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. - гімназії Роздрукувати

27 травня для 755 учнів НВК «Томашпільська загальноосвітня  школа І-ІІІ ст. – гімназія» малиновими переливами дзвінкоголосого дзвоника завершився навчальний рік.

Розділити радість свята із учнями та педагогами приїхав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Вітаючи дітвору із початком канікулярного періоду, а випускників – із подоланням першого в їхньому житті Рубікону, Анатолій Дмитрович  зазначив: «Переконаний, що кожен із 44 випускників у майбутньому примножить багатства та надбання рідного краю, крокуючи дорогою до європейських цінностей. А це можливо завдяки інтелекту та здобутим у стінах рідної школи знанням. Серед талановитих дітей Вінниччини томашпільчани стали кращими в 13 номінаціях. Томашпільська школа-гімназія є базовою школою і цього року для свого розвитку отримає близько 500 тис. грн. з обласного бюджету, а також передбачена субвенція в сумі 2 400 тис. грн. для завершення добудови автокласів».

Голова обласної Ради вручив грамоти та подяки переможцям і призерам обласних предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань, відзначив нагородами вчителів, які підготували учнів-переможців. Також навчальному закладу, який є одним із найкращих на Вінниччині, було подаровано необхідну оргтехніку. Анатолій Дмитрович закликав присутніх не забувати, що ми всі європейці і Європа починається з кожного з нас.

Повернутись Створено: 27 травня 2016 року, 13:19 Переглядів: 1730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація