Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Свято всіх вінничан! Роздрукувати

Шановна подільська громадо! Дорогі земляки!
Вітаємо вас із 80-ю річницею Вінницької області!

Вінниччина – неповторний куточок України, подільський острівець дивовижної природи і доброзичливих людей, який теплом і щедрістю захоплює у добровільний полон вінничан і приваблює гостей області.
Наша благословенна земля зазнала чимало лиха і радості, пережила не одну революцію – політичну, соціальну, економічну, але вистояла у вирі змін і лихоліть. Не втратила принад свого хліборобського характеру і ліричної вдачі. Зберегла найцінніше – душевну щедрість і високі моральні якості людей, які піклуються про розвиток і стабільність свого краю.

Вінниччина залишається розвинутим аграрно-промисловим регіоном, житницею держави. Багаті природні ресурси і потужний людський потенціал сприяють стабільному економічному розвитку. Унікальні природничі, археологічні, історичні та культурні пам’ятки – запорука туристичної привабливості області. Але найбільша гордість і окраса краю – люди – творці історії, що вписали славетні сторінки в книгу буття. Важливою і потрібною є праця кожного: селянина з мозолястими руками, ентузіаста-вчителя, невтомного робітника, обдарованого письменника, натхненного музиканта, допитливого науковця.… Світ знає Вінниччину завдяки Миколі Пирогову, Василю Тропініну, Миколі Леонтовичу, Владиславу Городецькому, Зельману Ваксману, Данилу Заболотному, Василю Стусу та багатьом іншим талановитим особистостям.
Сучасне обличчя Вінниччини – віддзеркалення здобутків, таланту і розуму її мешканців, примножена мудрість предків, що плекали цей край у давнину. Вже 80 років наша область крокує у майбутнє, щоденною наполегливою працею виборюючи право бути в авангарді української промисловості, сільського господарства, культури і мистецтва, освіти та медицини. Ми пишаємось здобутками і не зупиняємось на досягнутому, цінуючи кожного вінничанина, який робить прекрасною і заможною цю затишну землю, що дивиться на світ замріяними очима польових волошок, вабить золотом ланів і зігріває теплом людських сердець.
Тож вітаємо Вас, вінничани, із славною річницею утворення Вінницької області – нашої рідної домівки, нашої малої Батьківщини! Від усієї душі зичимо подальшого духовного відродження, економічного зростання, культурного піднесення, задля щасливого майбуття Вінниччини. Нехай міцніє здоров’я і примножуються сили для натхненної праці, успішними будуть усі починання. Бажаємо добра та миру, родинного затишку і достатку. Хай не міліють криниці Ваших душ і стеляться життєві дороги вишитими рушниками щасливих доль!


Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Відеопривітання голови обласної Ради Татусяка С.П. можна подивитися тут:

http://www.youtube.com/watch?v=XAbDk2y7Rn0&context=C3a061ceADOEgsToPDskLd2x5IFrmIdC2zxxvXHDX8

 

Повернутись Створено: 27 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація