Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Свято всіх вінничан! Роздрукувати

Шановна подільська громадо! Дорогі земляки!
Вітаємо вас із 80-ю річницею Вінницької області!

Вінниччина – неповторний куточок України, подільський острівець дивовижної природи і доброзичливих людей, який теплом і щедрістю захоплює у добровільний полон вінничан і приваблює гостей області.
Наша благословенна земля зазнала чимало лиха і радості, пережила не одну революцію – політичну, соціальну, економічну, але вистояла у вирі змін і лихоліть. Не втратила принад свого хліборобського характеру і ліричної вдачі. Зберегла найцінніше – душевну щедрість і високі моральні якості людей, які піклуються про розвиток і стабільність свого краю.

Вінниччина залишається розвинутим аграрно-промисловим регіоном, житницею держави. Багаті природні ресурси і потужний людський потенціал сприяють стабільному економічному розвитку. Унікальні природничі, археологічні, історичні та культурні пам’ятки – запорука туристичної привабливості області. Але найбільша гордість і окраса краю – люди – творці історії, що вписали славетні сторінки в книгу буття. Важливою і потрібною є праця кожного: селянина з мозолястими руками, ентузіаста-вчителя, невтомного робітника, обдарованого письменника, натхненного музиканта, допитливого науковця.… Світ знає Вінниччину завдяки Миколі Пирогову, Василю Тропініну, Миколі Леонтовичу, Владиславу Городецькому, Зельману Ваксману, Данилу Заболотному, Василю Стусу та багатьом іншим талановитим особистостям.
Сучасне обличчя Вінниччини – віддзеркалення здобутків, таланту і розуму її мешканців, примножена мудрість предків, що плекали цей край у давнину. Вже 80 років наша область крокує у майбутнє, щоденною наполегливою працею виборюючи право бути в авангарді української промисловості, сільського господарства, культури і мистецтва, освіти та медицини. Ми пишаємось здобутками і не зупиняємось на досягнутому, цінуючи кожного вінничанина, який робить прекрасною і заможною цю затишну землю, що дивиться на світ замріяними очима польових волошок, вабить золотом ланів і зігріває теплом людських сердець.
Тож вітаємо Вас, вінничани, із славною річницею утворення Вінницької області – нашої рідної домівки, нашої малої Батьківщини! Від усієї душі зичимо подальшого духовного відродження, економічного зростання, культурного піднесення, задля щасливого майбуття Вінниччини. Нехай міцніє здоров’я і примножуються сили для натхненної праці, успішними будуть усі починання. Бажаємо добра та миру, родинного затишку і достатку. Хай не міліють криниці Ваших душ і стеляться життєві дороги вишитими рушниками щасливих доль!


Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Відеопривітання голови обласної Ради Татусяка С.П. можна подивитися тут:

http://www.youtube.com/watch?v=XAbDk2y7Rn0&context=C3a061ceADOEgsToPDskLd2x5IFrmIdC2zxxvXHDX8

 

Повернутись Створено: 27 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація