Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

«Такі як всі»: у Вінниці особливі діти представили свої картини Роздрукувати

У Вінниці відбулася благодійна акція «Такі як всі», під час якої представили картини, намальовані особливими дітьми. Організували захід депутат  обласної  Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, голова Вінницького осередку «Клубу успішних жінок» й засновниця благодійного фонду Людмила Станіславенко та очільник громадської ініціативи «З миру – по нитці» Мирослава Слободянюк.

Протягом трьох тижнів 14 особливих діток творили свої картини, аби довести всім вінничанам, що вони такі як всі. На полотнах можна побачити все – від вибуху на Чорнобильській АЕС до доньки Герміони. Допомагали юним митцям професійні художниці із студії «Mona art hub» Марина Завальнюк та Анна Борачук.

– Ідея такої благодійної акції виникла дуже спонтанно, я вирішила організувати для п’ятьох діток та їхніх матерів день арт-терапії, в який вони могли б розслабитись і звільнитись від буденних проблем. На мою ідею відразу відгукнулись дівчатка-художниці і ми провели перше заняття. Досвід був настільки вдалим, що виникло бажання його продовжити. І ми почали сміливо запрошувати більшу кількість діток, так поступово їх число зросло до 14, – розповідає Мирослава Слободянюк.

У заході взяли участь дітки з синдромом Дауна, аутизмом, ДЦП, різним порушеннями мовного апарату, з вродженою прогерією та епілепсією.

– Досвід роботи з особливими дітками був для мене першим. Звісно, в процесі виникали певні труднощі, але ми впевнено їх додали з допомогою мам, які були присутні на занятті. Таким діткам з вадами розвитку арт-терапія допомагає розширити уявлення про навколишній світ, розвинути дрібну моторику рук, дозволяє отримати позитивні емоції, привчитися до творчості, розвинути самостійність та позбутись психологічних меж, страхів (раптом не вийде так, як потрібно), – говорить Анна Борачук.

Під час благодійної акції діти представляли свої картини, розповідали свої історії з життя та отримували різноманітні подарунки. В рамках заходу також відбувся благодійний аукціон, під час якого присутні мали можливість придбати  картини вінницьких художників.

– Проект ми плануємо продовжити наступного року. Вже скоро розробимо і знімемо соціальні ролики, які представлятимемо на заходах, пов'язаних з особливими дітками. До речі, це не перший захід, який ми організовуємо разом з Мирославою Слободянюк. Ми і надалі з радістю робитимемо усе можливе, аби особливі дітки були щасливими, а їх батьки розуміли що у них є підтримка, – додала благодійниця Людмила Анатоліївна.

Повернутись Створено: 17 грудня 2018 року, 12:50 Переглядів: 451

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація