Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці відкрили відділення для лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз

    Сьогодні, 17 січня, відбулося урочисте відкриття відділення для лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія». Участь у відкритті взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, завідувач відділу к ....

  • На одноразову допомогу «Пакунок малюка» Вінниччина отримає більше 64 мільйонів гривень

    17 січня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутата обласної Ради 7 скликання Юрія Яремчука, керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації, а також керівників комунальних підприє ....

  • Анатолій Олійник у прямому ефірі програми «Людський фактор»

    У прямому ефірі програми «Людський фактор» радіо «Місто над Бугом» з журналісткою Іриною Булгаковою голова обласної Ради Анатолій Олійник спілкувався на тему надання Томосу для України, про основні досягнення на посаді голови облради, про програми, які впроваджують в області, про перехід обласної Ради на систему електронног ....

«Такі як всі»: у Вінниці особливі діти представили свої картини Роздрукувати

У Вінниці відбулася благодійна акція «Такі як всі», під час якої представили картини, намальовані особливими дітьми. Організували захід депутат  обласної  Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, голова Вінницького осередку «Клубу успішних жінок» й засновниця благодійного фонду Людмила Станіславенко та очільник громадської ініціативи «З миру – по нитці» Мирослава Слободянюк.

Протягом трьох тижнів 14 особливих діток творили свої картини, аби довести всім вінничанам, що вони такі як всі. На полотнах можна побачити все – від вибуху на Чорнобильській АЕС до доньки Герміони. Допомагали юним митцям професійні художниці із студії «Mona art hub» Марина Завальнюк та Анна Борачук.

– Ідея такої благодійної акції виникла дуже спонтанно, я вирішила організувати для п’ятьох діток та їхніх матерів день арт-терапії, в який вони могли б розслабитись і звільнитись від буденних проблем. На мою ідею відразу відгукнулись дівчатка-художниці і ми провели перше заняття. Досвід був настільки вдалим, що виникло бажання його продовжити. І ми почали сміливо запрошувати більшу кількість діток, так поступово їх число зросло до 14, – розповідає Мирослава Слободянюк.

У заході взяли участь дітки з синдромом Дауна, аутизмом, ДЦП, різним порушеннями мовного апарату, з вродженою прогерією та епілепсією.

– Досвід роботи з особливими дітками був для мене першим. Звісно, в процесі виникали певні труднощі, але ми впевнено їх додали з допомогою мам, які були присутні на занятті. Таким діткам з вадами розвитку арт-терапія допомагає розширити уявлення про навколишній світ, розвинути дрібну моторику рук, дозволяє отримати позитивні емоції, привчитися до творчості, розвинути самостійність та позбутись психологічних меж, страхів (раптом не вийде так, як потрібно), – говорить Анна Борачук.

Під час благодійної акції діти представляли свої картини, розповідали свої історії з життя та отримували різноманітні подарунки. В рамках заходу також відбувся благодійний аукціон, під час якого присутні мали можливість придбати  картини вінницьких художників.

– Проект ми плануємо продовжити наступного року. Вже скоро розробимо і знімемо соціальні ролики, які представлятимемо на заходах, пов'язаних з особливими дітками. До речі, це не перший захід, який ми організовуємо разом з Мирославою Слободянюк. Ми і надалі з радістю робитимемо усе можливе, аби особливі дітки були щасливими, а їх батьки розуміли що у них є підтримка, – додала благодійниця Людмила Анатоліївна.

Повернутись Створено: 17 грудня 2018 року, 12:50 Переглядів: 263

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація