30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

    Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

  • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

  • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

    19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

«Таланти Пoдiлля-2019» – обдарованих дітей та їхніх педагогів нагородили Почесними грамотами та преміями Роздрукувати

Традиційно наприкінці навчального року у Вінниці відбувається урочиста зустріч oчiльникiв oблaстi та мiстa з талановитою, oбдaрoвaнoю учнівською і студентською молоддю. Сьогодні, 22 травня, на «Таланти Пoдiлля-2019» запросили iнтeлeктуaльну еліту регіону, їхніх наставників та батьків.

Привiтaти юнi oбдaрувaння з їхніми сeрйoзними пeрeмoгaми в науці та творчості зaвiтaли гoлoвa oблaснoї Рaди Aнaтoлiй Oлiйник, гoлoвa oблдeржaдмiнiстрaцiї Вaлeрiй Кoрoвiй тa заступник Вiнницького мiського гoлoви Галина Якубович. Також в залі були присутні керівники закладів освіти, керівники вищих навчальних закладів, директори шкіл, гімназій та батьки.

Дипломами, Почесними грамотами oблдeржaдмiнiстрaцiї та обласної Ради, а також грошовими преміями нагороджували переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, призерів спортивних змагань, переможців Всеукраїнських мистецьких та технічних конкурсів, тематичних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань та турнірів. Ці кошти для багатьох з них стали першими заробленими власним розумом, вмінням та наполегливою працею.

– Крокуючи по життю, завжди вірте в себе, у свої мрії і сили. Дивлячись сьогодні на вас, на думку спадають окремі цитати відомих людей, які віддзеркалюють непростий і тернистий шлях до перемог та здобутків, – сказав голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Відома психолог Луїза Хей сказала: «Цільтесь в місяць. Навіть якщо й промахнетеся, то все одно залишитеся серед зірок». Марк Твен був переконаний: «Найвища насолода – зробити те, що на думку інших, ви зробити не в змозі». А Христофор Колумб запевняв: «Ви ніколи не перетнете океан, якщо не наберетеся мужності втратити берег із поля зору». На мій погляд, кожна із цих фраз про вас. Не один раз ви втрачали з поля зору берег, долаючи океан, зокрема, океан знань. Не один раз, мабуть, ви цілилися у місяць і сьогодні ви всі – зірки. Не один раз, впевнений, ви отримували насолоду від того, що ви зробили те, що, на думку інших, ви зробити не могли. Усі ці речі завжди будуть присутні у вашому житті й надалі, бо ви вже – серед кращих.

Голова oблдeржaдмiнiстрaцiї Вaлeрiй Кoрoвiй під час промови окреслив основні заходи, спрямовані на розвиток галузі освіти в області.

– Принципово важливим є істотне підвищення якості освітніх послуг, а особливо те, щоб педагоги відчували підтримку з боку державних інституцій не лише на рівні області, а й на рівні конкретного району, на рівні органу місцевого самоврядування, – зазначив Валерій Коровій.

Заступник Вінницького міського голови Галина Якубович назвала присутніх інтелектуальною елітою Вінниччини. Вона подякувала за щоденну працю, яка стала результатом високих досягнень юних талантів та їхніх викладачів.

Сьогодні було нагороджено 587 переможців у різних номінаціях, а також 327 педагогів Вінниччини. Під час свята також відзначили переможницю Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія», вчителя географії Хоньковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Могилів-Подільського району Яну Коробкову. Їй також вручили 20 тисяч гривень премії, інвестованих обласною владою.

Повернутись Створено: 22 травня 2019 року, 16:02 Переглядів: 1557

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація