Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

«Таланти Пoдiлля-2019» – обдарованих дітей та їхніх педагогів нагородили Почесними грамотами та преміями Роздрукувати

Традиційно наприкінці навчального року у Вінниці відбувається урочиста зустріч oчiльникiв oблaстi та мiстa з талановитою, oбдaрoвaнoю учнівською і студентською молоддю. Сьогодні, 22 травня, на «Таланти Пoдiлля-2019» запросили iнтeлeктуaльну еліту регіону, їхніх наставників та батьків.

Привiтaти юнi oбдaрувaння з їхніми сeрйoзними пeрeмoгaми в науці та творчості зaвiтaли гoлoвa oблaснoї Рaди Aнaтoлiй Oлiйник, гoлoвa oблдeржaдмiнiстрaцiї Вaлeрiй Кoрoвiй тa заступник Вiнницького мiського гoлoви Галина Якубович. Також в залі були присутні керівники закладів освіти, керівники вищих навчальних закладів, директори шкіл, гімназій та батьки.

Дипломами, Почесними грамотами oблдeржaдмiнiстрaцiї та обласної Ради, а також грошовими преміями нагороджували переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, призерів спортивних змагань, переможців Всеукраїнських мистецьких та технічних конкурсів, тематичних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань та турнірів. Ці кошти для багатьох з них стали першими заробленими власним розумом, вмінням та наполегливою працею.

– Крокуючи по життю, завжди вірте в себе, у свої мрії і сили. Дивлячись сьогодні на вас, на думку спадають окремі цитати відомих людей, які віддзеркалюють непростий і тернистий шлях до перемог та здобутків, – сказав голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Відома психолог Луїза Хей сказала: «Цільтесь в місяць. Навіть якщо й промахнетеся, то все одно залишитеся серед зірок». Марк Твен був переконаний: «Найвища насолода – зробити те, що на думку інших, ви зробити не в змозі». А Христофор Колумб запевняв: «Ви ніколи не перетнете океан, якщо не наберетеся мужності втратити берег із поля зору». На мій погляд, кожна із цих фраз про вас. Не один раз ви втрачали з поля зору берег, долаючи океан, зокрема, океан знань. Не один раз, мабуть, ви цілилися у місяць і сьогодні ви всі – зірки. Не один раз, впевнений, ви отримували насолоду від того, що ви зробили те, що, на думку інших, ви зробити не могли. Усі ці речі завжди будуть присутні у вашому житті й надалі, бо ви вже – серед кращих.

Голова oблдeржaдмiнiстрaцiї Вaлeрiй Кoрoвiй під час промови окреслив основні заходи, спрямовані на розвиток галузі освіти в області.

– Принципово важливим є істотне підвищення якості освітніх послуг, а особливо те, щоб педагоги відчували підтримку з боку державних інституцій не лише на рівні області, а й на рівні конкретного району, на рівні органу місцевого самоврядування, – зазначив Валерій Коровій.

Заступник Вінницького міського голови Галина Якубович назвала присутніх інтелектуальною елітою Вінниччини. Вона подякувала за щоденну працю, яка стала результатом високих досягнень юних талантів та їхніх викладачів.

Сьогодні було нагороджено 587 переможців у різних номінаціях, а також 327 педагогів Вінниччини. Під час свята також відзначили переможницю Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія», вчителя географії Хоньковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Могилів-Подільського району Яну Коробкову. Їй також вручили 20 тисяч гривень премії, інвестованих обласною владою.

Повернутись Створено: 22 травня 2019 року, 16:02 Переглядів: 1208

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація