Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

«Таланти Поділля-2022»: на Вінниччині відзначили обдаровану молодь та кращих освітян Роздрукувати

24 листопада у молодіжному центрі «Квадрат» відбулося відзначення обдарованої молоді та кращих освітян Вінниччини. Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Ігор Івасюк, голова постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту обласної Ради Наталія Замкова, педагоги та молодь.

Серед присутніх – переможці та призери Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, змагань та олімпіад, випускники закладів загальної середньої освіти, які здобули максимальну кількість балів одразу з трьох предметів, педагогічні працівники, які підготовили призерів.

– Сьогоднішнє свято – це зустріч із майбутнім. Це  свідчення того, що майбутнє України – світле та прекрасне! Тільки так може бути, коли в нас є такі талановиті, такі розумні, наполегливі та працелюбні діти! – зазначив Вячеслав Соколовий. – Вам – бути науковцями, славетними митцями, захисниками природи. Вам – відбудовувати країну після навали російського агресора. Дуже хочеться, щоб свої таланти ви реалізовували саме на рідній землі.

Голова обласної Ради подякував вчителям, наставникам, вихователям, які виховують патріотів і переможців та передав вітання від начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова.

– Ви вкладаєте душу в наших дітей, в нашу молодь. Ви даєте їм знання. Ви вчите їх жити, – сказав Вячеслав Соколовий. – Україні зараз дуже важко. Ворог вбиває людей, руйнує інфраструктуру. Складна ситуація – в економіці. Це жорстока війна. Але не підтримати нашу прекрасну молодь, не відзначити її успіхи ми не можемо. І ніяка війна не завадить нам це зробити! Вітаю вас,  друзі!  Ми вами пишаємося!

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк зазначив, що попри складну ситуацію в країні, обласна Рада віднайшла можливість відзначити кращих представників молоді та викладачів. Загалом було виділено понад 1,4 млн грн.

– Ви найбільш енергійна і рушійна сила суспільства, ви винахідливі та талановиті, маєте мету. Ви наше майбутнє. Україні бути, завдяки вам – їй бути сучасною європейською країною, – сказав Ігор Івасюк.

Голова постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту обласної Ради Наталя Замкова підкреслила, що всі присутні – переможці, і ті результати, які в цьому році показала Вінниччина, – дивовижні.

Обласними відзнаками та грошовими преміями було відзначено випускників закладів загальної середньої освіти, які здобули максимальну кількість балів одразу з трьох предметів (по 200 балів).

Почесними грамотами Вінницької обласної Ради та обласної військової адміністрації Вячеслав Соколовий та Ігор Івасюк також нагородили:

– учнів-членів Вінницького територіального відділення Малої Академії Наук України – призерів II етапу (І місця) та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України;

– наукових керівників учнів-переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Почесними грамотами Департаменту гуманітарної політики обласної військової  адміністрації та грошовими преміями нагородили викладачів та переможців XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка, ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, XXІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичної творчості.

Довідково.

Обласне свято «Таланти Поділля-2022» спрямоване на відзначення учнів і студентів, які здобули перемоги у всеукраїнських та обласних етапах всеукраїнських конкурсів, змагань, олімпіад, мають високі результати у навчанні та педагогічних працівників, які їх підготували. Відзнаки отримали 194 учні та студенти, які мають вагомі здобутки на рівні області та держави у 9 номінаціях, та 141 педагогічний працівник.

Повернутись Створено: 24 листопада 2022 року, 14:18

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація