Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

«Таланти Поділля-2023»: на Вінниччині відзначили обдаровану молодь, кращих педагогів і наставників Роздрукувати

16 листопада в обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулося відзначення обдарованої молоді та кращих освітян Вінниччини. Участь у заході взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Ігор Івасюк, народна депутатка України Ірина Борзова та перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.

- Таланти Поділля – це справжні скарби Поділля, - сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. -  В України - світле майбутнє, коли в нас – така молодь! Ви – наше сьогодні і наше завтра. Ви вже яскраво проявили себе в сфері науки та мистецтва,  довели, що вмієте розвивати свої таланти наполегливою працею, ставити перед собою цілі та впевнено йти до них. Саме ви будете рушійною силою, авангардом відбудови України після війни. Бажаю всім якнайшвидше почути слово «Перемога» та в мирній країні жити, працювати, використовуючи набутий багаж знань.

Вячеслав Соколовий також подякував усім тим, хто допомагав і допомагає  цим молодим людям досягати успіху, хто навчав, направляв, радив, - педагогам, викладачам і наставникам. А також  - захисникам і захисницям, щоденні подвиги яких дозволяють школярам і студентам  вчитися, займатися наукою, творчістю та йти до мрії!

Почесними грамотами Вінницької обласної Ради та обласної військової адміністрації Вячеслав Соколовий, Ірина Борзова та Наталя Заболотна нагородили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, XXІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, їхні  наукові керівники та вчителі. Грамотами також були відзначені переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Довідково. У рамках заходу «Таланти Поділля» щороку відзначають учнів і студентів, які здобули перемоги у всеукраїнських та обласних етапах всеукраїнських конкурсів, змагань, олімпіад, мають високі результати в навчанні, та педагогічних працівників, які їх підготували.

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2023 року, 14:39

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація