Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

«Таланти Поділля-2023»: на Вінниччині відзначили обдаровану молодь, кращих педагогів і наставників Роздрукувати

16 листопада в обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулося відзначення обдарованої молоді та кращих освітян Вінниччини. Участь у заході взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Ігор Івасюк, народна депутатка України Ірина Борзова та перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.

- Таланти Поділля – це справжні скарби Поділля, - сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. -  В України - світле майбутнє, коли в нас – така молодь! Ви – наше сьогодні і наше завтра. Ви вже яскраво проявили себе в сфері науки та мистецтва,  довели, що вмієте розвивати свої таланти наполегливою працею, ставити перед собою цілі та впевнено йти до них. Саме ви будете рушійною силою, авангардом відбудови України після війни. Бажаю всім якнайшвидше почути слово «Перемога» та в мирній країні жити, працювати, використовуючи набутий багаж знань.

Вячеслав Соколовий також подякував усім тим, хто допомагав і допомагає  цим молодим людям досягати успіху, хто навчав, направляв, радив, - педагогам, викладачам і наставникам. А також  - захисникам і захисницям, щоденні подвиги яких дозволяють школярам і студентам  вчитися, займатися наукою, творчістю та йти до мрії!

Почесними грамотами Вінницької обласної Ради та обласної військової адміністрації Вячеслав Соколовий, Ірина Борзова та Наталя Заболотна нагородили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, XXІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, їхні  наукові керівники та вчителі. Грамотами також були відзначені переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Довідково. У рамках заходу «Таланти Поділля» щороку відзначають учнів і студентів, які здобули перемоги у всеукраїнських та обласних етапах всеукраїнських конкурсів, змагань, олімпіад, мають високі результати в навчанні, та педагогічних працівників, які їх підготували.

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2023 року, 14:39

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація