Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник взяв участь у засіданні Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Роздрукувати

14 грудня 2015 року в конференц-залі Товариства «Україна-Польща-Німеччина» відбулося засідання Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування під головування очільника Асоціації Сергія Татусяка.

Участь в засіданні взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, виконавчий директор обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан, директор Регіонального ресурсно-інформаційного центру розвитку громад «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець,  члени Правління - голови міських, районних, селищних, сільських рад області.

 На засіданні  розглянуто 5 питань порядку денного, які стосуються діяльності Асоціації та ухвалено відповідні рішення.

Зокрема, до  лав Асоціації було прийнято Липовецьку міську раду, відтак нині нараховується 507 членів організації. До кінця року планується поповнити склад Асоціації ще декількома членами.

Затверджено також дату проведення і порядок денний Загальних зборів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Звіт Голови Асоціації про діяльність Асоціації (з 23.04.2012 по 28.12.2015). Проведення зборів планується на кінець січня 2016 року. Окремо розглянуті питання про розмір членських внесків та проект бюджету Асоціації на 2016 рік.

Підсумовуючи засідання голова обласної Ради Анатолій Олійник  вказав на потребу активізації діяльності в питанні конкретної методичної і просвітницької допомоги територіальним громадам області.

 - Вважаю що Асоціація - це досить потужний механізм щодо просвітницької роботи,  і, особливо, в  умовах, коли відбуваються  процеси децентралізації в країні,  адміністративно - територіальна реформа. Ми маємо спільно з Офісом реформ зробити все для того, щоб в цих процесах членам територіальних громад було зрозуміло, які першочергові кроки вони повинні робити. Тому нам треба бути локомотивом,  розширювати свої види діяльності і напрями роботи щоб дійти до кожного. Сподіваюсь і вірю в те що у 2016 році воно саме так і буде, - акцентував Анатолій Олійник, звертаючись до членів Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2015 року, 19:50 Переглядів: 1089

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація