7 грудня о 13:00 в приміщенні обласної Ради ( 2-й поверх, сесійна зала) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий: «Шаргородська районна лікарня має стати опорною»

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у першій сесії Шаргородської міської ради 8 скликання, яка відбулась 2 грудня. Він привітав новообраних депутатів і міського голову Володимира Барецького з початком роботи, а також депутатку міської ради Катерину Кедик з обранням на посаду секретаря міської ради. Вячеслав Петрович за ....

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

Тепличани відсвяткували День народження Миколи Леонтовича в оновленому музеї Роздрукувати

Депутат обласної Ради, заступник керівника апарату обласної Ради Ігор Хміль в якості почесного гостя був запрошений на урочистості з нагоди 139-річниці від Дня народження Миколи Леонтовича.

До цього дня працівники оновленого музею Миколи Леонтовича в с. Марківка Теплицького району готувалися дуже старанно, тому програма вшанування відомого українського диригента і композитора вийшла насиченою і оригінальною.

Серед почесних гостей свята були також голова Теплицької райдержадміністрації Людмила Марцин, директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька,  представники громад Теплицького району.
Виступаючи  перед учасниками культурно-мистецької акції, Ігор Хміль зазначив, що музична спадщина Леонтовича рознеслася світом, як чистий церковний дзвін розноситься околицею.

– Хорові мініатюри, обробки українських пісень ніколи не припиняли звучання в діаспорі, у виконанні зарубіжних хорових груп. Його багатоголосі Щедрик, Дударик помандрували світом і знову повернулися на батьківщину. І мені приємно, що випала нагода долучитися до важливої духовної справи - популяризувати творчу спадщину Миколи Леонтовича тут, на його рідній землі, – наголосив депутат обласної Ради.

За активну участь в облаштуванні території музею, організацію, встановлення зовнішього декоративного освітлення та постійне сприяння музейній справі Ігор Хміль був відзначений подякою і почесною нагородою "Щедрик".

У програму святкування 139-річниці від дня народження Миколи Леонтовича ввійшли виступи творчих колективів району в рамках фольклорного свята "Криниця Леонтовича - пісенне джерело". А школярі Степанівської середньої школи підготували і представили на розсуд глядачів дійство "Андріївські вечорниці", яке традиційно влаштовувала українська молодь у найбільше передноворічне свято - свято Андрія Первозванного.

Повернутись Створено: 14 грудня 2016 року, 13:08 Переглядів: 1043

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація