Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Тепличани відсвяткували День народження Миколи Леонтовича в оновленому музеї Роздрукувати

Депутат обласної Ради, заступник керівника апарату обласної Ради Ігор Хміль в якості почесного гостя був запрошений на урочистості з нагоди 139-річниці від Дня народження Миколи Леонтовича.

До цього дня працівники оновленого музею Миколи Леонтовича в с. Марківка Теплицького району готувалися дуже старанно, тому програма вшанування відомого українського диригента і композитора вийшла насиченою і оригінальною.

Серед почесних гостей свята були також голова Теплицької райдержадміністрації Людмила Марцин, директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька,  представники громад Теплицького району.
Виступаючи  перед учасниками культурно-мистецької акції, Ігор Хміль зазначив, що музична спадщина Леонтовича рознеслася світом, як чистий церковний дзвін розноситься околицею.

– Хорові мініатюри, обробки українських пісень ніколи не припиняли звучання в діаспорі, у виконанні зарубіжних хорових груп. Його багатоголосі Щедрик, Дударик помандрували світом і знову повернулися на батьківщину. І мені приємно, що випала нагода долучитися до важливої духовної справи - популяризувати творчу спадщину Миколи Леонтовича тут, на його рідній землі, – наголосив депутат обласної Ради.

За активну участь в облаштуванні території музею, організацію, встановлення зовнішього декоративного освітлення та постійне сприяння музейній справі Ігор Хміль був відзначений подякою і почесною нагородою "Щедрик".

У програму святкування 139-річниці від дня народження Миколи Леонтовича ввійшли виступи творчих колективів району в рамках фольклорного свята "Криниця Леонтовича - пісенне джерело". А школярі Степанівської середньої школи підготували і представили на розсуд глядачів дійство "Андріївські вечорниці", яке традиційно влаштовувала українська молодь у найбільше передноворічне свято - свято Андрія Первозванного.

Повернутись Створено: 14 грудня 2016 року, 13:08 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація