Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Тепличани відсвяткували День народження Миколи Леонтовича в оновленому музеї Роздрукувати

Депутат обласної Ради, заступник керівника апарату обласної Ради Ігор Хміль в якості почесного гостя був запрошений на урочистості з нагоди 139-річниці від Дня народження Миколи Леонтовича.

До цього дня працівники оновленого музею Миколи Леонтовича в с. Марківка Теплицького району готувалися дуже старанно, тому програма вшанування відомого українського диригента і композитора вийшла насиченою і оригінальною.

Серед почесних гостей свята були також голова Теплицької райдержадміністрації Людмила Марцин, директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька,  представники громад Теплицького району.
Виступаючи  перед учасниками культурно-мистецької акції, Ігор Хміль зазначив, що музична спадщина Леонтовича рознеслася світом, як чистий церковний дзвін розноситься околицею.

– Хорові мініатюри, обробки українських пісень ніколи не припиняли звучання в діаспорі, у виконанні зарубіжних хорових груп. Його багатоголосі Щедрик, Дударик помандрували світом і знову повернулися на батьківщину. І мені приємно, що випала нагода долучитися до важливої духовної справи - популяризувати творчу спадщину Миколи Леонтовича тут, на його рідній землі, – наголосив депутат обласної Ради.

За активну участь в облаштуванні території музею, організацію, встановлення зовнішього декоративного освітлення та постійне сприяння музейній справі Ігор Хміль був відзначений подякою і почесною нагородою "Щедрик".

У програму святкування 139-річниці від дня народження Миколи Леонтовича ввійшли виступи творчих колективів району в рамках фольклорного свята "Криниця Леонтовича - пісенне джерело". А школярі Степанівської середньої школи підготували і представили на розсуд глядачів дійство "Андріївські вечорниці", яке традиційно влаштовувала українська молодь у найбільше передноворічне свято - свято Андрія Первозванного.

Повернутись Створено: 14 грудня 2016 року, 13:08 Переглядів: 1107

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація