Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Територіальна громада Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав село Агрономічне

В рамках проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області 28 березня Сергій Татусяк відвідав село Агрономічне. Під час візиту голову обласної Ради супроводжували: 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, сільський голова Володимир Постовий, голова місцевого сільськогосподарського підприємства Володимир Красніцький, голови постійних комісії облради Наталія Гетце, Олександр Яремчук, Михайло Вдовцов.

Представники обласної Ради обрали для візиту Агрономічне невипадково. Внаслідок перевірок комунальних служб, санепідемстанції, екологів щодо благоустрою та чистоти населеного пункту Агрономічне отримало незадовільний висновок. (До речі, Вінницький район – один з найгірших в плані чистоти та благоустрою населених пунктів).
Сергій Татусяк зазначив, що Агрономічне своєю засміченістю псує не тільки свою репутацію, а й обласний центр Вінницю. Відтак голова разом з представниками сільради обговорив низку необхідних заходів, які має вжити територіальна громада щодо прибирання власної території та цивілізованого збору та утилізації сміття.
– Ви маєте формувати у громадськості думку про те, що потрібно не тільки раз у рік, навесні, прибрати, а й про те, що має бути цивілізований спосіб збору та вивезення побутових і промислових відходів, – сказав С.Татусяк.
Він нагадав, що, відповідно до рішення колегії облдержадміністрації та президії обласної Ради, усім територіальним громадам області необхідно до 1 травня облаштувати місця для смітників та організувати регулярний збір і вивезення сміття.
Також Сергій Татусяк зауважив, що не тільки правоохоронні органи та відповідні служби мають слідкувати за благоустроєм населених пунктів Вінниччини, а й громадськість. На думку голови, публічний осуд затятих забруднювачів природи не менш дієвий спосіб боротьби з ними, аніж штрафні та адміністративні санкції.

 

 

Повернутись Створено: 28 березня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація