3 грудня об 11.00, в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури   

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Територіальна громада Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав село Агрономічне

В рамках проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області 28 березня Сергій Татусяк відвідав село Агрономічне. Під час візиту голову обласної Ради супроводжували: 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, сільський голова Володимир Постовий, голова місцевого сільськогосподарського підприємства Володимир Красніцький, голови постійних комісії облради Наталія Гетце, Олександр Яремчук, Михайло Вдовцов.

Представники обласної Ради обрали для візиту Агрономічне невипадково. Внаслідок перевірок комунальних служб, санепідемстанції, екологів щодо благоустрою та чистоти населеного пункту Агрономічне отримало незадовільний висновок. (До речі, Вінницький район – один з найгірших в плані чистоти та благоустрою населених пунктів).
Сергій Татусяк зазначив, що Агрономічне своєю засміченістю псує не тільки свою репутацію, а й обласний центр Вінницю. Відтак голова разом з представниками сільради обговорив низку необхідних заходів, які має вжити територіальна громада щодо прибирання власної території та цивілізованого збору та утилізації сміття.
– Ви маєте формувати у громадськості думку про те, що потрібно не тільки раз у рік, навесні, прибрати, а й про те, що має бути цивілізований спосіб збору та вивезення побутових і промислових відходів, – сказав С.Татусяк.
Він нагадав, що, відповідно до рішення колегії облдержадміністрації та президії обласної Ради, усім територіальним громадам області необхідно до 1 травня облаштувати місця для смітників та організувати регулярний збір і вивезення сміття.
Також Сергій Татусяк зауважив, що не тільки правоохоронні органи та відповідні служби мають слідкувати за благоустроєм населених пунктів Вінниччини, а й громадськість. На думку голови, публічний осуд затятих забруднювачів природи не менш дієвий спосіб боротьби з ними, аніж штрафні та адміністративні санкції.

 

 

Повернутись Створено: 28 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1165

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація