30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

    Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

  • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

  • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

    19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

Територіальна громада Роздрукувати

Сергій Татусяк відвідав село Агрономічне

В рамках проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області 28 березня Сергій Татусяк відвідав село Агрономічне. Під час візиту голову обласної Ради супроводжували: 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, сільський голова Володимир Постовий, голова місцевого сільськогосподарського підприємства Володимир Красніцький, голови постійних комісії облради Наталія Гетце, Олександр Яремчук, Михайло Вдовцов.

Представники обласної Ради обрали для візиту Агрономічне невипадково. Внаслідок перевірок комунальних служб, санепідемстанції, екологів щодо благоустрою та чистоти населеного пункту Агрономічне отримало незадовільний висновок. (До речі, Вінницький район – один з найгірших в плані чистоти та благоустрою населених пунктів).
Сергій Татусяк зазначив, що Агрономічне своєю засміченістю псує не тільки свою репутацію, а й обласний центр Вінницю. Відтак голова разом з представниками сільради обговорив низку необхідних заходів, які має вжити територіальна громада щодо прибирання власної території та цивілізованого збору та утилізації сміття.
– Ви маєте формувати у громадськості думку про те, що потрібно не тільки раз у рік, навесні, прибрати, а й про те, що має бути цивілізований спосіб збору та вивезення побутових і промислових відходів, – сказав С.Татусяк.
Він нагадав, що, відповідно до рішення колегії облдержадміністрації та президії обласної Ради, усім територіальним громадам області необхідно до 1 травня облаштувати місця для смітників та організувати регулярний збір і вивезення сміття.
Також Сергій Татусяк зауважив, що не тільки правоохоронні органи та відповідні служби мають слідкувати за благоустроєм населених пунктів Вінниччини, а й громадськість. На думку голови, публічний осуд затятих забруднювачів природи не менш дієвий спосіб боротьби з ними, аніж штрафні та адміністративні санкції.

 

 

Повернутись Створено: 28 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1261

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація