Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Територіальні громади Хмільницького району готові до старту сходів сіл Роздрукувати

23 січня 2014 року відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Хмільницької районної ради з наступним порядком денним:

Про порядок проведення в лютому-березні  2014 року загальних зборів громадян за місцем  проживання.
Про основні положення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та  територіальної організації влади в Україні.
Про стан передплати на газету обласної ради «Вінниччина» та міськрайонну газету «Життєві  обрії».

Засідання відкрили голова районної ради Чмелюк Василь Арсеньович та  голова райдержадміністрації  Томашук Олег Володимирович.

У вступному слові Чмелюк Василь Арсеньович зазначив, що загальні збори громадян сьогодні розглядаються як один із етапів державного управління, завдяки якому передбачається спільна діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо системного відпрацювання актуальних проблем кожної територіальної громади. Цей формат передбачає щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань на рівні територіальної громади.

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами Нешик Степан Степанович під час спілкування з сільськими головами рекомендував для участі в зборах окрім традиційних категорій жителів запросити і місцевих товаровиробників, які працюють на підвідомчих територіях з метою укладення з ними соціальних угод

- Обласна Рада та обласна адміністрація готові брати участь у сходах сіл і надавати своїх кваліфікованих працівників для розв’язання складних питань,- наголосив Степан Степанович.

Заступник керівника виконавчого апарату  районної ради Нечипорук Валерій Миколайович ознайомив присутніх з основними положеннями проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та  територіальної організації влади в Україні, наголосивши при цьому, що реформування місцевого самоврядування потребує багато уваги і часу і буде відбуватися в декілька етапів. Реформа сфокусує увагу громадськості на найближчу перспективу, оскільки вона передбачає вирішення таких важливих питань, як вдосконалення механізму залучення громадян з певним елементом відповідальності за здійснення місцевої політики, надання послуг населенню та формує практично нову, а головне, ефективну систему управління територіальною громадою.

Про стан передплати на газету обласної Ради «Вінниччина» та міськрайонну газету «Життєві обрії» поінформував Чмелюк Василь Арсеньович.

З усіх питань прийнятті відповідні рішення.

Повернутись Створено: 23 січня 2014 року, 17:04 Переглядів: 1183

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація