Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Територіальні громади Тростянецького району готуються до загальних зборів громадян за місцем проживання Роздрукувати

20 січня 2014 року у залі засідань Тростянецької районної ради відбулось засідання Координаційної ради при голові районної ради. На порядок денний засідання винесено  питання «Про підготовку та проведення загальних зборів громадян за місцем проживання.»

На засідання Координаційної ради запрошені голова Тростянецької РДА О.Ф. Кравченко, члени Координаційної ради, посадові особи місцевого самоврядування, посадові особи виконавчого апарату районної ради, представники районної  виконавчої влади, керівники підприємств, установ, організацій, представники правоохоронних органів, районних комунальних засобів масової  інформації.

У своєму вступному  слові голова районної ради Л.І Лобань зазначив, що територіальна громада і місцева влада повинні спільно планувати розвиток території. Кожна пропозиція члена територіальної громади має бути почута, а найбільш актуальні – вилитись у дієві кроки. Реальна співпраця громади і влади буде лише тоді, коли люди  бачитимуть зворотній зв’язок від влади до громади.

З інформацією про підготовку та проведення загальних зборів громадян у населених пунктах Тростянецького району  виступив заступник голови районної ради В.С. Тарасенко. У своєму виступі він проаналізував стан виконання пропозицій громадян, висловлених на зборах у 2013 році. В обговоренні даного питання слово для виступу було  надано Капустянському сільському голові –Дублюк Ю.С.  З обговореного питання було прийнято відповідне рішення.

Повернутись Створено: 20 січня 2014 року, 16:42 Переглядів: 1092

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація