Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Термін подачі проектів екологічного спрямування продовжили на місяць Роздрукувати

13 квітня відбулось засідання Конкурсної ради з проведення  14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, яке провів голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Як зазначив головуючий під час зібрання, в пріоритеті цьогорічного конкурсу – проведення заходів екологічного спрямування, підготовлених відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», та які отримали позитивний екологічний висновок Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Відповідно до озвученої інформації, на 14-ий Обласний конкурс подано 690 проектів на суму 15 млн. грн., з яких 7,5 млн. грн. – кошти із загального фонду і 7,5 млн. грн. – з екологічного. 28 лютого закінчився термін подачі пакету документів. Серед усіх поданих проектів – 53 з екологічних питань, але тільки 24 проекти  поступили експертам з позитивними висновками профільного департаменту. Інші проекти потребували доопрацювання, згідно з вимогами Постанови КМУ про використання коштів екологічного фонду.

Під час засідання представники Конкурсної ради висловлювали різні пропозиції стосовно тих проектів, які не встигли пройти конкурсний відбір. Обговоривши різні варіанти, за результатами голосування, було прийнято рішення продовжити на місяць термін подачі документів для участі в конкурсі проектів екологічного спрямування.

– Я виніс це питання на розгляд Конкурсної ради для обговорення різних варіантів, щоб піти назустріч тим, хто подав вперше ці проекти, що відносяться саме до заходів екологічного напряму, – прокоментував голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Тому ми продовжили термін не лише для цих проектів, які вже в роботі, а й дозволили подати ще інші проекти, згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів на ті заходи, які можна фінансувати з коштів екологічного фонду. Все, що стосується проектів за іншими напрямами, то 24 квітня ми будемо мати висновок і приступимо Конкурсною радою до розгляду питань фінансування, відповідно до формули та положення конкурсу. Щодо проектів з екології – ми продовжили терміни і після їхнього завершення разом будемо приймати рішення про підбиття підсумків.

Розпорядженням голови обласної Ради від 11 січня 2017 року №11 затверджено Положення та склад Конкурсної ради з проведення  14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад і цього року його результати будуть оголошені на два з половиною місяці раніше, в порівнянні з минулорічним.

Відповідно до умов конкурсу, обсяг фінансування заходів проекту з фонду конкурсу не повинен перевищувати 75 відсотків загального бюджету та може бути скорегований в залежності від рівня доходів відповідного місцевого бюджету на душу населення.

Повернутись Створено: 13 квітня 2017 року, 17:15 Переглядів: 1105

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація