Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Термін подачі журналістських робіт для участі в конкурсі продовжено до 15 квітня Роздрукувати

Сьогодні, 21 березня, відбулося засідання Конкурсної ради з проведення ІІ Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Засідання відбулося під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника та за участі 11 членів Конкурсної ради.

В ході засідання обговорили організаційні питання та внесли певні корективи в терміни подачі робіт, зокрема, прийняли рішення продовжити строк подачі журналістських робіт до 15 квітня.

Начальник інформаційно-аналітичного управління виконавчого апарату обласної Ради. Секретар конкурсної ради Ірина Ярошинська поінформувала присутніх про технічну процедуру здійснення оцінки робіт на Googlе-диску.

Також обговорили можливість шифрування поданих робіт, але врахувавши обмеженість часу для впровадження такого механізму, прийняли рішення напрацювати та надіслати пропозиції щодо зміни методології оцінки до Комітету Верховної Ради з державного будівництва регіональної політики і місцевого самоврядування. Попередньо надійшла пропозиція здійснювати перехресне оцінювання робіт, тобто, взаємно оцінювати матеріали журналістів з інших областей.

Минулого року обласна Рада, за сприяння програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», вперше оголосила конкурс журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» і його результати виявилися одними з кращих серед областей України. Конкурсною радою було розглянуто 107 робіт від журналістів засобів масової інформації Вінницької області. В цілому – дипломи, спеціальні відзнаки та грошові призи отримали 32 учасники.

За підсумками конкурсу 2017 року та, завдяки підтримці депутатського корпусу, обласною Радою було прийнято рішення про проведення конкурсу для журналістів Вінниччини, що спеціалізуються на висвітленні децентралізації, і у 2018 році.

Призовий фонд складає 100 тис. грн і передбачає 18 нагород від 3 до 10 тис. грн у 3-х номінаціях – онлайн-публікація, стаття та відео/радіо матеріал, що опубліковані у ЗМІ за період: квітень 2017 – квітень 2018 року.

Про всі технічні умови конкурсу можна дізнатися на сайті обласної Ради у розділі «Конкурс»: https://vinrada.gov.ua/zayavka-2.htm

Кожний учасник може подати на конкурс до трьох робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками.

Під час підготовки журналістських робіт важливо дотримуватися критеріїв, які будуть основними при оцінюванні номінантів щодо актуальності, фаховості, креативності та дотримання стандартів журналістики.

Конкурсні роботи можуть стосуватися як загальних, так і конкретних аспектів децентралізації – об’єднання громад, виборчого процесу, фінансів, медицини, освіти, культури, екології, участі молоді в реформі місцевого самоврядування, системи управління та кадрів, проектів розвитку і співробітництва територіальних громад та іншого.

Повернутись Створено: 21 березня 2018 року, 14:57 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація