Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Тетяна Редько прозвітувала про діяльність постійної комісії Роздрукувати

19 листопада від головуванням Тетяни Редько відбулось 31 засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

До обговорення питань, винесених на розгляд, долучилися начальник управління організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець, начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату обласної Ради Олег Лебедь, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Надія Насіковська, начальник бюджетного управління Департаменту фінансів ОДА Валентин Медик, головний редактор газети «Вінниччина» Юрій Чорний, представники засобів масової інформації.

До порядку денного засідання були внесені такі проекти рішень: «Про зміни і доповнення до проекту рішення «Про Регіональну програму сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки»; «Про обласний бюджет на 2019 рік»; «Про Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік»; «Про план роботи обласної Ради на 2019 рік»; «Про внесення змін та доповнень до рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року №24 «Про затвердження Положення Вінницької обласної Ради про порядок розгляду електронної петиції»; «Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Інформуючи присутніх про діяльність постійної комісії, головуюча Тетяна Редько наголосила, що протягом звітного періоду проведено 31 засідання, на яких розглянуто 123 питання, 74 з них винесено на розгляд сесій обласної Ради.

Під час засідання депутати затвердили план роботи постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації на 2019 рік.

Члени комісії підтримали три звернення щодо підвищення тарифів на газ. Зокрема, «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», запропоноване заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком; «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення», ініційоване депутатом обласної Ради Олегом Мейдичем; «Звернення депутатів обласної Ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення», підписане депутатом обласної Ради Валерієм Скрипченком.

Більш детально з протоколом і висновками комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 19 листопада 2018 року, 15:56 Переглядів: 440

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація