27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Тетяна Редько прозвітувала про діяльність постійної комісії Роздрукувати

19 листопада від головуванням Тетяни Редько відбулось 31 засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

До обговорення питань, винесених на розгляд, долучилися начальник управління організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець, начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату обласної Ради Олег Лебедь, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Надія Насіковська, начальник бюджетного управління Департаменту фінансів ОДА Валентин Медик, головний редактор газети «Вінниччина» Юрій Чорний, представники засобів масової інформації.

До порядку денного засідання були внесені такі проекти рішень: «Про зміни і доповнення до проекту рішення «Про Регіональну програму сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки»; «Про обласний бюджет на 2019 рік»; «Про Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік»; «Про план роботи обласної Ради на 2019 рік»; «Про внесення змін та доповнень до рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року №24 «Про затвердження Положення Вінницької обласної Ради про порядок розгляду електронної петиції»; «Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Інформуючи присутніх про діяльність постійної комісії, головуюча Тетяна Редько наголосила, що протягом звітного періоду проведено 31 засідання, на яких розглянуто 123 питання, 74 з них винесено на розгляд сесій обласної Ради.

Під час засідання депутати затвердили план роботи постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації на 2019 рік.

Члени комісії підтримали три звернення щодо підвищення тарифів на газ. Зокрема, «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», запропоноване заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком; «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення», ініційоване депутатом обласної Ради Олегом Мейдичем; «Звернення депутатів обласної Ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення», підписане депутатом обласної Ради Валерієм Скрипченком.

Більш детально з протоколом і висновками комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 19 листопада 2018 року, 15:56 Переглядів: 645

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація