Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Тімірязєвка» запрошує на серпневий етнодень Роздрукувати

21 серпня у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва проходить серпневий етнодень «Спас українського народу». Обрядові страви, виноград, яблука, мед, макові «шулики» та букети з польових квітів і трав – все це підготували вінницькі етнографи для своїх відвідувачів.

Послухати про звичаї святкування серпневих Спасів – Медового, Яблучного та Горіхового, які передались у спадок від наших предків, запросили заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка.

– Серпень – час, коли споконвіку люди збирали урожай, готували традиційні страви з нього та освячували дари у храмах, – сказав у вітальному слові Михайло Кременюк. – Сьогодні тут представлений весь колорит українського столу. Тут – все, що люди вирощують своїми руками. Хочу подякувати колективу бібліотеки за те, що ви робите для збереження національних традицій та генетичної пам’яті нашого роду. Завдання сучасного покоління – любити свою культуру і бути справжніми патріотами нашої держави.

Серпневий етнодень проходить в рамках циклу заходів «У звичаях та традиціях Поділля пізнавай», що спрямовані на збереження національних традицій, організований управлінням культури і мистецтв облдержадміністрації спільно з ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.  У цей день  до бібліотеки будуть запрошені етнографи, народознавці, бджолярі, представники громадських організацій, науковці, молодь міста.

Повернутись Створено: 21 серпня 2018 року, 12:18 Переглядів: 759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація